Математика: наука, яка вражає : Волинська обласна Мала академія наук
Математика: наука, яка вражає

Математика: наука, яка вражає

Літні канікули – не привід відмовлятися від вивчення та пізнання нового в царині науки. Так вирішили юні волиняни, тож долучилися з 7 по 10 червня до літньої математичної школи Волинської обласної МАН.

Лектором заходу стала випускниця ВО МАН, а нині кандидат фізико-математичних наук, доцент Волинського національного університету імені Лесі Українки Лілія Миронюк.

Перший день школи пройшов під гаслом «Параметр – не вирок!» і був присвячений розв’язуванню цікавих та нестандартних задач різного рівня складності. 8 червня учасники поринули у захоплюючий світ послідовностей та прогресій, з подивом дізнавшись, що строгі математичні закони працюють і у світі природи. Чи відомо вам, що за знаходження найбільшого простого числа гарантована премія до 250 тисяч доларів? Це та ще багато цікавого з розділу простих чисел дізналися слухачі третього дня. Завершальною стала лекція про геометричні методи розв’язування алгебраїчних задач, що дала змогу переконатися у взаємозв’язку галузей математики з іншими науками.

Спілкування учасників літньої школи було справді цікавим, невимушеним та корисним. Слухачі отримали сертифікати про проходження навчання та хороше підґрунтя  для  перемог в математичних інтелектуальних конкурсах.

 

к-сть переглядів:503         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа