На зустріч науці : Волинська обласна Мала академія наук
На зустріч науці

На зустріч науці

З 7 по 11 червня 2021 року Волинською обласною МАН проведено обласну літню онлайн-школу з біології. Волинські школярі мали можливість поспілкуватися та попрацювати з викладачами  Волинського національного університету імені Лесі Українки: кандидаткою біологічних наук, доценткою кафедри анатомії  людини Тетяною Шевчук та кандидатом біологічних наук, доцентом кафедри фізіології людини і тварин Олександром Журавльовим.

Юні дослідники розглянули нуклеїнові кислоти як матеріальні носії спадкової інформації, будову та типи ДНК і  РНК, а також їх  функції, транскрипцію і трансляцію, генетичний код, особливості генів та генетичного коду:  триплетність, виродженість, неперекритість, універсальність. Вивчили спадкові хромосомні хвороби, їх ознаки та особливості виникнення.

Також учні дізналися про роль глибинних підкіркових і серединних структур  у мозковій організації психічних процесів, особливості формування і онтогенезу біоритмів, та їх ієрархію і класифікацію.

Бажаємо учасникам й надалі пізнавати світ, вивчати особливості діяльності організмів та застосовувати отримані знання в майбутньому!

к-сть переглядів:459         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа