Міжнародний Фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху : Волинська обласна Мала академія наук
Міжнародний Фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху

Міжнародний Фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху

Національним центром «Мала академія наук України» з 19 жовтня по 18 грудня 2021 року буде проведено Міжнародний Фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху (International Festival of the Sixties and the Dissident Movement) (далі - Фестиваль).

Мета Фестивалю: популяризація знань серед шкільної молоді про науковців, письменників, режисерів, акторів, художників, дизайнерів, композиторів, які сформували рух опору радянській системі засобами культури.

Цільова аудиторія: діти 12-16 років, учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти.

Фест-2021 буде приурочено до 90-річчя з дня народження української філологині і літературознавиці, перекладачки, активної учасниці руху шістдесятників - Михайлини Хомівни Коцюбинської.  Інтелектуалка, людина великої шляхетності, високої культури та виховання, вона була однією з незаперечних моральних авторитетів та знакових постатей своєї доби.

Програма події передбачає інтерактивні лекції та воркшопи з науковцями і громадськими діячами, квізи і творчі завдання, індивідуальну пошуково-дослідницьку діяльність та співпрацю в командах, дистанційну комунікацію, дизайн та реалізацію локальних освітніх проєктів.

Формат проведення: онлайн на платформі Zoom, основна локація - м. Київ.

Для участі у Фестивалі необхідно до 13 жовтня 2021 р. заповнити реєстраційну анкету учасника за посиланням https://forms.gle/wrTVTc23jxY5HV1v6

Зареєстрованим учасникам 15 жовтня 2021 р. надійде запрошення до участі у Фестивалі на електронні адреси, які вказані в реєстраційній анкеті.

Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою: p4c@man.gov.ua або за номером 38(097)7363103, Катерина Кушнаренко.

к-сть переглядів:420         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа