12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі у обласній науково-практичній конференції «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців» : Волинська обласна Мала академія наук
Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі у обласній науково-практичній конференції «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців»

Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі у обласній науково-практичній конференції «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців»

У листопаді 2021 року буде проведено обласну науково-практичну  конференцію «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців».

Передбачається робота за такими напрямами:

  • Волинь і волиняни в історії та культурі України;
  • Сучасні природничі дослідження Волині;
  • Інноваційні вектори розвитку Волинського краю.

Секції відповідно до напрямів конференції подані в додатку 1.

До участі у конференції запрошуються учні 8–11 класів закладів загальної середньої освіти, студенти закладів  фахової передвищої  освіти, які мають власні (авторські) наукові дослідження з визначених напрямів конференції.

Форми та умови участі:

  • очна − виступ з доповіддю та розміщення публікації в збірнику матеріалів конференції; 
  • заочна –  розміщення публікації в збірнику матеріалів конференції.

Збірник матеріалів конференції буде опубліковано на сайті Волинської обласної Малої академії наук vvman.lutsk.ua, сертифікат учасника надіслано на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Для участі у конференції необхідно до 20 жовтня 2021 року заповнити реєстраційну форму учасника (додаток 2) та доєднати тези, оформлені згідно з вимогами (додаток 3), за посиланням https://forms.gle/NdtRanmtGfTKptiU7

 або надіслати на електронну адресу Волинської обласної МАН vvman92@gmail.com.

Матеріали конференції друкуватимуться в авторській редакції. За науковий зміст і якість поданих матеріалів відповідальність несуть наукові керівники. Оргкомітет залишає за собою право на відмову у друкуванні матеріалів, що не відповідають вказаним вимогам.

Інформацію про подальшу участь у конференції буде надіслано учасникам, яких організаційний комітет визначить для участі у заході, на їх електронні адреси, зазначені у заявках.

к-сть переглядів:447         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа