Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі у обласній науково-практичній конференції «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців» : Волинська обласна Мала академія наук
Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі у обласній науково-практичній конференції «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців»

Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі у обласній науково-практичній конференції «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців»

У листопаді 2021 року буде проведено обласну науково-практичну  конференцію «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців».

Передбачається робота за такими напрямами:

  • Волинь і волиняни в історії та культурі України;
  • Сучасні природничі дослідження Волині;
  • Інноваційні вектори розвитку Волинського краю.

Секції відповідно до напрямів конференції подані в додатку 1.

До участі у конференції запрошуються учні 8–11 класів закладів загальної середньої освіти, студенти закладів  фахової передвищої  освіти, які мають власні (авторські) наукові дослідження з визначених напрямів конференції.

Форми та умови участі:

  • очна − виступ з доповіддю та розміщення публікації в збірнику матеріалів конференції; 
  • заочна –  розміщення публікації в збірнику матеріалів конференції.

Збірник матеріалів конференції буде опубліковано на сайті Волинської обласної Малої академії наук vvman.lutsk.ua, сертифікат учасника надіслано на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Для участі у конференції необхідно до 20 жовтня 2021 року заповнити реєстраційну форму учасника (додаток 2) та доєднати тези, оформлені згідно з вимогами (додаток 3), за посиланням https://forms.gle/NdtRanmtGfTKptiU7

 або надіслати на електронну адресу Волинської обласної МАН vvman92@gmail.com.

Матеріали конференції друкуватимуться в авторській редакції. За науковий зміст і якість поданих матеріалів відповідальність несуть наукові керівники. Оргкомітет залишає за собою право на відмову у друкуванні матеріалів, що не відповідають вказаним вимогам.

Інформацію про подальшу участь у конференції буде надіслано учасникам, яких організаційний комітет визначить для участі у заході, на їх електронні адреси, зазначені у заявках.

к-сть переглядів:570         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа