12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Тільки коли ми розвиваємо інших, ми маємо постійний успіх : Волинська обласна Мала академія наук
Тільки коли ми розвиваємо інших, ми маємо постійний успіх

Тільки коли ми розвиваємо інших, ми маємо постійний успіх

(Harvey S. Firestone)

27 жовтня 2021 року в онлайн форматі відбулися батьківські збори слухачів відділень хімії та біології, екології та аграрних наук Волинської обласної МАН.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Віта Роїк розповіла про специфіку, завдання та основні види діяльності Малої академії наук. Методисти відділень: хімії та біології – Олена Ніспельська, екології та аграрних  наук – Оксана Музиченко, детальніше ознайомили батьків про можливості, які надає ВО МАН своїм вихованцям, а саме можливість участі у всеукраїнських та міжнародних заходах, наукових експедиціях, літніх біологічних та хімічних заочних школах, навчання в заочній школі для дітей з віддалених районів.

Майбутнє залежить від виховання успішної дитини. Дякуємо батькам, що долучаються до освіти дітей та допомагають реалізувати їхні здібності разом з Волинською обласною МАН.

к-сть переглядів:427         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Заочно-дистанційна школа