І знову перемоги волинських школярів! : Волинська обласна Мала академія наук
І знову перемоги волинських школярів!

І знову перемоги волинських школярів!

У жовтні-листопаді відбулися кваліфікаційний та основний етапи ХІІ Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін.

У кваліфікаційному етапі турніру взяло участь 337 команд з усієї України. Школярі виконували непрості, проте цікаві завдання, проводили експерименти у п’яти блоках: “Фізика”, “Астрономія”, “Географія”, “Біологія”, “Хімія”.

До основного етапу змагань потрапило 22 команди. Учасники розгадували справжні феномени та таємниці природи: від чого залежить форма зіниць у тварин; який прилад для вимірювання одного з показників погоди можна створити із звичайної шишки та шматочка дроту; поведінку кульки в банці з водою при різних рухах банки тощо.

Подолавши нелегкий, але цікавий шлях 12 команд визнані лауреатами турніру. Серед них 4 команди Волинської області, а саме: команда комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”, команди Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою  імені Героїв Небесної Сотні,  Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради та опорного закладу загальної середньої освіти “Локачинський ліцей” Локачинської селищної ради Володимир-Волинського району Волинської області.

Команда Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради продемонструвала найкращі результати та представлятиме Волинську область у фіналі змагань, який відбудеться 10 грудня 2021 року.

Бажаємо учасникам нових звершень!

к-сть переглядів:840         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа