12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Канікули теж можуть бути пізнавальними! : Волинська обласна Мала академія наук
Канікули теж можуть бути пізнавальними!

Канікули теж можуть бути пізнавальними!

Слухачі секції історії України та історичного краєзнавства Волинської МАН (керівник Ніна Василенко, Заборольський ліцей №32) знають, як проводити канікули з користю!

Учні стали учасниками краєзнавчої години «Моє село – окраса України», що відбулась  у відділі краєзнавчої роботи Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки. Юні манівці  досліджували історію села Забороль – своєї  малої Батьківщини, зазирнули у минуле й сьогодення рідного краю, зокрема, шукали відомості про солдата Ігора Миколайовича Кушніра, який загинув під час виходу з Іловайського котла, та капелана Віталія Антонюка, настоятеля парафії Собору Пресвятої Богородиці села Забороль.

У цей день слухачі також відвідали  презентацію проєкту „Стежками пам’яті”, який у головній книгозбірні Волині представив рівненський історик, директор ГО „Центр студій політики пам’яті та публічної історії” Максим Гон. Головним змістом зазначеної ініціативи є актуалізація пам’яті Другої світової війни на Волині крізь досвід непомічених публічною історією учасників подій – військовополонених, євреїв, ромів, волинських чехів, учасників Волинської трагедії з обох сторін та ін. У виступі науковця були наведені приклади порятунку жертв нацизму та міжнаціонального конфлікту в роки Другої світової війни.

Юні краєзнавці отримали багато цікавої нової інформації та змогли застосувати отримані знання на практиці.

к-сть переглядів:935         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа