Канікули теж можуть бути пізнавальними! : Волинська обласна Мала академія наук
Канікули теж можуть бути пізнавальними!

Канікули теж можуть бути пізнавальними!

Слухачі секції історії України та історичного краєзнавства Волинської МАН (керівник Ніна Василенко, Заборольський ліцей №32) знають, як проводити канікули з користю!

Учні стали учасниками краєзнавчої години «Моє село – окраса України», що відбулась  у відділі краєзнавчої роботи Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки. Юні манівці  досліджували історію села Забороль – своєї  малої Батьківщини, зазирнули у минуле й сьогодення рідного краю, зокрема, шукали відомості про солдата Ігора Миколайовича Кушніра, який загинув під час виходу з Іловайського котла, та капелана Віталія Антонюка, настоятеля парафії Собору Пресвятої Богородиці села Забороль.

У цей день слухачі також відвідали  презентацію проєкту „Стежками пам’яті”, який у головній книгозбірні Волині представив рівненський історик, директор ГО „Центр студій політики пам’яті та публічної історії” Максим Гон. Головним змістом зазначеної ініціативи є актуалізація пам’яті Другої світової війни на Волині крізь досвід непомічених публічною історією учасників подій – військовополонених, євреїв, ромів, волинських чехів, учасників Волинської трагедії з обох сторін та ін. У виступі науковця були наведені приклади порятунку жертв нацизму та міжнаціонального конфлікту в роки Другої світової війни.

Юні краєзнавці отримали багато цікавої нової інформації та змогли застосувати отримані знання на практиці.

к-сть переглядів:1416         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа