Спецкурс для педагогів "Вебсервіси та додатки" : Волинська обласна Мала академія наук
Спецкурс для педагогів "Вебсервіси та додатки"

Спецкурс для педагогів

Національний центр «Мала академія наук України» запрошує долучитися до спецкурсу «Вебсервіси та додатки».

Для кого? Для педагогічних і науково-педагогічних працівників, зокрема керівників гуртків технічного профілю та вчителів / викладачів інформатики.

Про що? Спецкурс познайомить з особливостями розмітки тексту HTML & CSS, основами PHP та об'єктно-орієнтованого програмування, системами керування базами даних, основами проєктування та нормалізації баз даних, фреймворком Yii2. Учасники навчаться створювати інтерфейс керування розподіленими даними зі зв'язками N : N, реалізувати авторизацію та контроль доступу до вебзастосунків, розробляти власні API.

Кожна з тем адаптована до сучасної школи. На заняттях учасники займатимуться розробкою електронних журналів і щоденників, а в позаурочний час у чаті Telegram обговорюватимуть їхню структуру. Після завершення курсу кожен і кожна мусить розробити власний проєкт на основі отриманих знань.

Навіщо? Задля особистісного та професійного зростання. За підсумками роботи учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (30 годин).

Коли? 7 лютого — 4 березня 2022 року.

Де? На платформах Moodle, Telegram і Zoom (інформація про зарахування на спецкурс і доступи до електронних ресурсів надійдуть на електронну скриньку, зазначену під час реєстрації, в період з 4 до 6 лютого).

Реєстрація за посиланням.

Дедлайн реєстрації: 4 лютого 2022 року о 17:00.

Інформацію про зарахування на спецкурс та доступ до відповідного електронного ресурсу буде надіслано на електронну адресу, зазначену під час реєстрації в період з 04 до 06 лютого.

к-сть переглядів:202         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: