Актуальні новини

: : Новини за період - /2022/6/20

Літній інтелектуальний простір Літній інтелектуальний простір
20 червня 2022 р.
З 13 по 17 червня 2022 року Волинською обласною Малою академією спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Луцьким національним технічним університетом було організовано 12 літніх шкіл в форматі онлайн (філологічна, журналістики, географії, історії, “Юний програміст”, медицини, екології, матеріалознавства та хімії, “Основи мікроелектроніки та робототехніки”, біотехнологій, правознавства, матеріалознавства,математики) та літню студію «Матеріали навколо нас» . Більше 700 учнів з усієї Волинської області активно працювали, досліджували, спілкувалися та дискутували.
Вітаємо юних волинян – переможців  Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник - 2022» Вітаємо юних волинян – переможців Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник - 2022»
20 червня 2022 р.
Оголошено результати Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник - 2022». Серед переможців волиняни:
Онлайн лекторії та семінари для закладів загальної середньої освіти Онлайн лекторії та семінари для закладів загальної середньої освіти
20 червня 2022 р.
Волинська обласна Мала академія наук в літній період проводить онлайн лекторії та семінари для закладів загальної середньої освіти та територіальних громад з питань розвитку та роботи науково-дослідницького напряму. Тематичні напрями лекторіїв додаються.

Всі новини