Світло розуму перемагає пітьму : Волинська обласна Мала академія наук
Світло розуму перемагає пітьму

Світло розуму перемагає пітьму

Попри тривалу відсутність електроенергії сесія заочно-дистанційної школи ВО МАН таки відбулася, адже усі потуги ворога не можуть загасити вогонь допитливості в очах дітей та їх жагу до знань.

Програма, підготовлена викладачами школи - науковцями Волинського національного університету імені Лесі Українки та Луцький національний технічний університет, була надзвичайно цікавою та насиченою: від створення сучасних цифрових карт, обговорення шляхів наближення раціонального безвідходного майбутнього до створення дерева свого роду та розробки мотиваційного алгоритму втілення мрій в реальність.

Юні науковці отримали можливість прокачати свої навички спілкування мовою туманного Альбіону та подискутували про норми вживання фемінітивів в українській мові. Година пам’яті «10 головних фактів про голодомор в Україні» нагадала учасникам про скорботні сторінки нашої історії.

Інтелектуальний фронт Волинської обласної Малої академії наук тримає оборону й надалі буде озброювати допитливий розум своїх слухачів новими знаннями та вміннями!

к-сть переглядів:423         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа