Наукові пікніки у Заборолі : Волинська обласна Мала академія наук
Наукові пікніки у Заборолі

Наукові пікніки у Заборолі

14 грудня 2022 року, у день пророка Наума, покровителя науки та навчання, «Наукові пікніки» завітали до учнів Заборольського ліцею № 32 Луцької міської ради.

Попри відсутність світла більш як 200 юних заборолівчан стали активними учасниками дослідів та експериментів, які для них організували науковці Волинський національний університет імені Лесі Українки  та Луцький національний технічний університет , педагоги Волинської обласної МАН.

Локації вражали своєю різноманітністю і змогли задовільнити найвибагливіших інтелектуалів – хімічна, біологічна, фізична і навіть криміналістична лабораторія, манекен-тренажер серцево-легеневої реанімації, куточок агро-екологічного моніторингу, установка 3-д сканування тіла, розумний будинок, робототехніка… Водночас діти мали можливість потренуватись у розв’язку логічних та філософських завдань, розвинути свою креативність та спробувати себе у ролі блогерів-тіктокерів, рятівників та матеріалознавців.

Свято науки для дітей відбулось завдяки спільним зусиллям дорослих з управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Департаменту освіти, Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради , Луцького національного технічного університету, Волинського національного університету імені Лесі Українки, ДСНС та Волинськoї обласної МАН.

Щиро дякуємо директору Заборольского ліцею № 32 Ірині Приймачук, та усьому педагогічному та учнівському колективу, за теплий прийом та можливість живого спілкування з дітьми. 

З радістю чекаємо Ваших учнів на заняттях у гуртках Волинської обласної МАН!

Попереду нові наукові пікніки. Можливо наступний буде саме у вашій школі.

Навчаймося разом!

к-сть переглядів:343         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа