Актуальні новини

: : Новини за період - /2022/12/20

130 років тому Волинь подарувала науці видатного математика, педагога і щирого патріота України – Михайла Кравчука! 130 років тому Волинь подарувала науці видатного математика, педагога і щирого патріота України – Михайла Кравчука!
20 грудня 2022 р.

За підтримки народного депутата України Ірини Костанкевич, управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації, Волинського національного університету імені Лесі Українки та Волинської обласної МАН організували та провели обласний конкурс краєзнавчих, дослідницьких та мультимедійних проєктів «СВІТ НЕ ЗНАВ, ЩО ВІН УКРАЇНЕЦЬ». За підсумками конкурсу 37 школярів і студентів із закладів фахової передвищої та вищої освіти було визнано переможцями.


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа