Волинські манівці – серед фіналістів та переможців національного фіналу Міжнародного конкурсу «Техно-Еко-Україна-2023» : Волинська обласна Мала академія наук
Волинські манівці – серед фіналістів та переможців національного фіналу Міжнародного конкурсу «Техно-Еко-Україна-2023»

Волинські манівці – серед фіналістів та переможців національного фіналу Міжнародного конкурсу «Техно-Еко-Україна-2023»

28 лютого – 3 березня у столиці нашої країни, м. Києві, у змішаному форматі відбувся національний фінал Міжнародного наукового конкурсу «Техно-Еко-Україна-2023», що є одним із етапів відбору обдарованих учнів, які розробили власні цікаві інноваційні проєкти, для представлення України на Міжнародній науково-технічній виставці Regeneron ISEF-2023, яка щорічно відбувається у США.

Цього року троє волинських манівців увійшли до числа фіналістів конкурсу (в частині «Техно», секція «Біомедична інженерія та Обчислювальна біологія і біоінформатика (BIOS)»):  слухачки секції кліматології та метеорології Панькевич Анна (КЗЗСО «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського», 10 клас) та Іванців Ярослава (КЗЗСО «Луцький ліцей № 1», 8 клас), що працювали під керівництвом Віталіни Федонюк, доцента кафедри екології Луцького національного технічного університету, і слухачка секції ГІС та ДЗЗ Домініка Різник (КЗЗСО «Луцький ліцей № 18», 10 клас), науковим керівником якої є доцент кафедри екології Микола Федонюк.

Тематика проєктів юних науковиць стосувалася дослідження кліматичних змін на теренах Волині та їх впливу на місто Луцьк та на один із найцінніших природно-заповідних об’єктів  області – Черемський заповідник, аналізу часових та просторових змін водних об’єктів нашого краю – озера Люб’зь та р. Прип’ять за допомогою методів дистанційного зондування Землі.

Позаду – чотири дні конкурсних змагань, численні інтерв’ю в онлайн-форматі з членами авторитетного журі, в тому числі співбесіди на англійській мові. За результатами відбору Анна Панькевич ввійшла до числа суперфіналістів конкурсу та здобула бронзу – диплом ІІІ ступеня національного фіналу «Техно-Еко-Україна-2023».

Учасниці чекають на сертифікати, грамоти та призи, а зі списком переможців національного фіналу Міжнародного конкурсу «Техно-Еко-Україна-2023» (в частині «Техно») можна ознайомитися за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1SJjI0ldmL3qbpsiLlyRz0LwuPlaOomtSPCdWFHojx0Q/edit?usp=drivesdk

к-сть переглядів:640         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа