Архів новин

: : Всі новини за 2019 рік

Загальна кількість новин - 155

27 травня 2019 р.
Всеукраїнська школа з філософії для дітей 8-12 років


З 15 до 18 червня 2019 року Національний центр «Мала академія наук України» проводитиме школу з філософії.  

Детальніше

22 травня 2019 р.
Абсолютна першість на конкурсі “Кристали”  імені Євгена Гладишевського Абсолютна першість на конкурсі “Кристали” імені Євгена Гладишевського

18 травня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка провели фінальний етап і нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського. Традиційний конкурс відбувається вже вдесяте, цього року він об’єднав понад 3,5 тисячі юних дослідників з усіх регіонів України.  

Детальніше

22 травня 2019 р.
IV Всеукраїнський фестиваль інновацій.  Конкурс проектів IV Всеукраїнський фестиваль інновацій. Конкурс проектів

16 травня 2019 року в Торгово-промисловій палаті України відбувся конкурс проектів IV Всеукраїнського Фестивалю інновацій, у програмі якого було одразу 3 конкурси – ІТ стартапів, технологічних стартапів та інноваційних проектів. Мета Фестивалю – популяризувати розробки українських вчених та інноваторів, а також залучити інвесторів до розвитку перспективних проектів.  

Детальніше

22 травня 2019 р.
ХІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга) ХІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга)

18 травня 2019 року на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбувся ХІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга).  

Детальніше

22 травня 2019 р.
Енергоефективність у ХХІ столітті Енергоефективність у ХХІ столітті

15-16 травня 2019 року в м. Києві на базі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” у рамках ювілейної XX Міжнародної науково-практичної конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті” відбулося засідання молодіжної секції. Учасниками заходу стали юні манівці з 13 областей України.  

Детальніше

22 травня 2019 р.
Відбувся Всеукраїнський семінар для керівників секцій історії


15 травня 2019 року НЦ «МАН України» було проведено семінар: «Усна історія: проблеми та перспективи використання наративних джерел в історичних наукових дослідженнях».  

Детальніше

21 травня 2019 р.
Юним інформатикам про видатних інформатиків України Юним інформатикам про видатних інформатиків України

21 травня 2019 року у відділенні комп’ютерних наук відбувся освітній захід «Видатні інформатики України».
Головна мета заходу – сконцентрувати увагу слухачів МАН на особистому внеску та ролі українських вчених, програмістів у розвиток світової інформатики та програмування.  

Детальніше

20 травня 2019 р.
Волинська команда серед переможців V Всеукраїнського турніру філософів і релігієзнавців


Волинська команда серед переможців V Всеукраїнського турніру філософів і релігієзнавців

Про основні актуальні питання сучасності філософували школярі під час V Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців. Команда «Sensus» представляла Волинь.  

Детальніше

17 травня 2019 р.
Відбулася навчально-дослідницька експедиція слухачів Волинської обласної МАН на Шацьких озерах Відбулася навчально-дослідницька експедиція слухачів Волинської обласної МАН на Шацьких озерах

13-15 травня в рамках Всеукраїнського проекту «Екологічна інспекція» було проведено навчально-дослідницьку гідрологічну експедицію зі слухачами Волинської обласної Малої академії наук. Експедиційна виїзна лабораторія МАНлаб НЦ «Мала академія наук України» працювала на березі озера Пісочне у селі Гаївка Шацького району Волинської області.  

Детальніше

17 травня 2019 р.
Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей


На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю за основними напрямами позашкільної освіти на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2018 №1292, Національним центром “Мала академія наук України” з 25 до 26 травня 2019 року у м. Київ буде проведений Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей  

Детальніше

... 11 12 13 14 15 16
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини