Архів новин

: : Всі новини за 2020 рік

Загальна кількість новин - 210
14 серпня 2020 р.
Цікаво і повчально. Самоакцептація як фактор ризику харчових розладів у підлітковому віці Цікаво і повчально. Самоакцептація як фактор ризику харчових розладів у підлітковому віці

Цьок Юлія – випускниця Луцького НВК №9 та секції психології Волинської обласної Малої академії наук 2019 року. Бронзова призерка Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН у секції психології. Активна учасниця олімпіад, психологічних тренінгів, майстерок та конференцій.  

Детальніше

11 серпня 2020 р.
Запрошуємо на навчання у секціях відділення історії, наук про Землю Волинської обласної МАН Запрошуємо на навчання у секціях відділення історії, наук про Землю Волинської обласної МАН

Юні друзі, якщо Ви цікавитеся минувшиною нашої України та рідного краю, якщо Вас не залишають байдужими події всесвітньої історії, запрошуємо на навчання у секціях відділення історії Волинської обласної МАН. Тут під керівництвом кваліфікованих науковців Ви матимете змогу поглибити свої знання з історії, ознайомитися з азами дослідницько-пошукової роботи, освоїти навички роботи з історичними джерелами.  

Детальніше

11 серпня 2020 р.
Назустріч слову… Філологічне відділення запрошує на навчання! Назустріч слову… Філологічне відділення запрошує на навчання!

Юний друже, сучасний світ пропонує безліч шляхів для самореалізації. Мала академія наук – один із них. Якщо ти залюблений у слово, шукаєш натхнення у ньому, відчуваєш творчу енергію та запал або не байдужий до іноземних мов, то саме час обирати філологічне відділення.  

Детальніше

10 серпня 2020 р.
Відділення філософії та суспільствознавства Волинської обласної Малої академії наук запрошує на навчання Відділення філософії та суспільствознавства Волинської обласної Малої академії наук запрошує на навчання

Якщо Ти хочеш краще пізнати себе, людей та світ, тебе хвилюють питання про власне призначення, майбутнє, значущі суспільні, правові, культурні та історичні проблеми. Якщо Ти прагнеш мислити, вірувати, досліджувати, втілювати власні ідеї, запрошуємо Тебе на навчання у відділення філософії та суспільствознавства ВО МАН  

Детальніше

10 серпня 2020 р.
Реєстрація на навчання в ІТ-гуртках Реєстрація на навчання в ІТ-гуртках

Тобі 10-16 років і ти мрієш про кар`єру Ілона Маска чи Стіва Джобса? У тебе є ідеї, але ти поки що не знаєш як їх реалізувати? Стань слухачем відділення комп’ютерних наук ВО МАН.  

Детальніше

5 серпня 2020 р.
Соціальна програма Scholarship Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо слухачів Волинської обласної Малої академії наук взяти участь у соціальній програмі Scholarship.  

Детальніше

5 серпня 2020 р.
Волинська обласна Мала академія наук провела «Літню школу ефективної комунікації» Волинська обласна Мала академія наук провела «Літню школу ефективної комунікації»

Сезон літніх шкіл у Волинській обласній МАН триває. З 30 липня по 2 серпня слухачі ВО МАН мали змогу долучитись до роботи «Літньої школи ефективної комунікації». 4 дні і 4 можливості стати кращою версією самого себе. Навчання відбувалося у формі дискусій, тренінгів, воркшопів. Модератор заходу Антон Євтушок – віце-президент Федерації дебатів України. Учасники літньої школи опанували практичні навички і знання з риторики, логіки, навчились мистецтву ведення переговорів та розв’язання конфліктів.   

Детальніше

3 серпня 2020 р.
Літня школа з креативності Літня школа з креативності

Літня школа з креативності орієнтовно відбудеться з 17 по 21 серпня 2020 року.  

Детальніше

3 серпня 2020 р.
Відділення хімії, біології, екології та аграрних наук Волинської обласної Малої академії наук запрошує  на навчання Відділення хімії, біології, екології та аграрних наук Волинської обласної Малої академії наук запрошує на навчання

Якщо ти учень 8-10 класу, тобі небайдужі проблеми екологічного стану рідного краю, тебе цікавить все живе в усіх його проявах й на всіх рівнях організації (природа, рослини та тварини, що заселяють Землю, чи вже вимерли) їхні функції та розвиток, процеси спадковості та хімічні процеси в природі. Чи можливо мрієш отримати професію медика чи фармацевта? Або ж тебе захоплює психологія людини?  

Детальніше

3 серпня 2020 р.
ЗРОБИ ІНВЕСТИЦІЮ У СВОЄ МАЙБУТНЄ - ВСТУПАЙ У МАН!!! ЗРОБИ ІНВЕСТИЦІЮ У СВОЄ МАЙБУТНЄ - ВСТУПАЙ У МАН!!!

Запрошуємо на навчання у Волинську обласну Малу академію наук  

Детальніше

... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини