Архів новин

: : Всі новини за 2020 рік

Загальна кількість новин - 210
26 серпня 2020 р.
Час досліджувати Волинь і волинян в історії та культурі України! Подання тез на конференцію «Волинь і волиняни в історії та культурі України» продовжено до 25 вересня Час досліджувати Волинь і волинян в історії та культурі України! Подання тез на конференцію «Волинь і волиняни в історії та культурі України» продовжено до 25 вересня

Пропонуємо активній учнівській молоді дослідити ще незвідані сторінки історії рідного краю. Поспілкуватися з бабусями та дідусями, та з їх слів записати історію власної родини, традиції, звичаї, обряди. Адже так багато цінного можна почерпнути саме з усних розповідей рідних чи старійшин Вашого села, містечка чи міста.

  

Детальніше

25 серпня 2020 р.
Якими були 6 днів школи робототехніки у Волинській обласній Малій академії наук? Якими були 6 днів школи робототехніки у Волинській обласній Малій академії наук?

Це були 6 днів наповнених майстеркласами, воркшопами, лекціями та практикумами.

6 днів наповнених посмішками і гарним настроєм, наповнених фізикою, математикою, програмуванням та інженерією.  

Детальніше

24 серпня 2020 р.
Тиждень креативу Тиждень креативу

17-21 серпня відбулася літня школа з креативності. Керівник школи, Ірина Клімук - кандидат філософських наук, тренер команд LaMa та КоВШ - переможців Всеукраїнської олімпіади з креативності навчала учасників проявляти й застосовувати креативність у житті.  

Детальніше

24 серпня 2020 р.
Окреслено нові напрямки співпраці ВО МАН та СНУ імені Лесі Українки Окреслено нові напрямки співпраці ВО МАН та СНУ імені Лесі Українки

З дня свого заснування Волинська обласна Мала академія наук України успішно співпрацює з Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки. Науковці СНУ імені Лесі Українки плекають обдаровану творчу молодь Волині, а сам університет є базовим закладом МАН.  

Детальніше

24 серпня 2020 р.
Підписано договір про співпрацю між Волинською обласною МАН та Ківерцівським національним природним парком «Цуманська пуща» Підписано договір про співпрацю між Волинською обласною МАН та Ківерцівським національним природним парком «Цуманська пуща»

19 серпня 2020 року було підписано договір про співпрацю між Волинською обласною МАН та Ківерцівським національним природним парком «Цуманська пуща».  

Детальніше

24 серпня 2020 р.
З Днем незалежності! З Днем незалежності!

Щиро вітаємо Вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності!  

Детальніше

24 серпня 2020 р.
ВІДДІЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ ЗАПРОШУЮТЬ НА НАВЧАННЯ ВІДДІЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ ЗАПРОШУЮТЬ НА НАВЧАННЯ

Юний друже, якщо Ти цікавишся розвитком новітніх технологій, хочеш розумітися в законах існування світу, що нас оточує, прагнеш нових відкриттів, тоді Тебе чекають у відділеннях технічних наук, фізики та астрономії Волинської обласної Малої академії наук. Саме тут Ти зможеш реалізувати своє прагнення до пізнання нового.  

Детальніше

18 серпня 2020 р.
Запрошуємо на навчання у секції відділення математики та економіки Запрошуємо на навчання у секції відділення математики та економіки

Юний друже! Якщо тебе вабить чарівний світ формул і геометричних фігур, тобі подобається розв’язувати хитромудрі задачі або планувати бюджет та розуміти складні економічні явища навколишнього світу, тоді чекаємо тебе на навчання в секціях відділень математики та економіки ВО МАН. Ти матимеш нагоду отримати знання, які забезпечать належний рівень математичної та економічної компетентностей для успішної реалізації в самостійному дорослому житті.  

Детальніше

14 серпня 2020 р.
Літня школа з робототехніки Літня школа з робототехніки

Запрошуємо учнів 5-10 класів взяти участь у роботі школи з робототехніки.  

Детальніше

14 серпня 2020 р.
До уваги майбутніх учасників турніру юних математиків!


На офіційному сайті Всеукраїнського турніру юних математиків було розміщено уточнення та зміни до деяких задач  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини