Архів новин

: : Всі новини за 2020 рік

Загальна кількість новин - 210
15 грудня 2020 р.
І етап конкурсу-захисту у Волинській обласній МАН стартував! І етап конкурсу-захисту у Волинській обласній МАН стартував!

Грудень у Волинській МАН традиційно передбачає секційні конференції-захисти науково-дослідницьких робіт. Ось і цьогоріч конференції стартували наживо з дотриманням карантинних вимог та в режимі онлайн з використанням дистанційних технологій.  

Детальніше

15 грудня 2020 р.
День з професором на тему: «Як мозок приймає рішення» День з професором на тему: «Як мозок приймає рішення»

Наш лектор - Ілля Кузнєцов, доцент кафедри фізіології людини і тварин Волинського національного університету імені Лесі Українки, кандидат біологічних наук.  

Детальніше

14 грудня 2020 р.
Онлайн-школа методиста МАН Онлайн-школа методиста МАН

Сьогодні у ВОМАН відбулось чергове заняття в рамках «Школи методиста». Учасники школи мали можливість пропрацювали таку важливу навичку як асертивність.  

Детальніше

14 грудня 2020 р.
Більше 2000 юних волинян  взяли участь у математичному онлайн-конкурсі Більше 2000 юних волинян взяли участь у математичному онлайн-конкурсі

11-13 грудня 2020 року відбувся Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», який повністю проводився в онлайн форматі.  

Детальніше

13 грудня 2020 р.
ХХVІІ обласний турнір юних фізиків ХХVІІ обласний турнір юних фізиків

9 грудня 2020 року відбувся ХХVІІ обласний турнір юних фізиків, який і завершив турнірний марафон 2020 року. 9 грудня 2020 року відбувся ХХVІІ обласний турнір юних фізиків, який і завершив турнірний марафон 2020 року.

І хоча відбувався турнір в режимі онлайн обговорення розв’язання турнірних завдань відбувалося надзвичайно активно. Турнірна полеміка була аргументованою та емоційною.  

Детальніше

7 грудня 2020 р.
МАН - соціальний ліфт у велику науку.<br> «Візерункове самовираження» Олени Пашук МАН - соціальний ліфт у велику науку.
«Візерункове самовираження» Олени Пашук

Олена Пашук (Кицан) – знана в Україні поетеса, авторка прозових творів, член Національної спілки письменників України, кандидат філологічних наук, доцент Волинського національного університету імені Лесі Українки, керівник секції літературної творчості Волинської обласної МАН. Здається, за яку б ділянку роботи не взялася б пані Олена, скрізь досягне успіху.  

Детальніше

7 грудня 2020 р.
На часі висвітлення питань медіаграмотності На часі висвітлення питань медіаграмотності

4 грудня 2020 року педагоги Волинської обласної МАН взяли участь у круглому столі з питань медіаграмотності. Захід організовано з ініціативи Волинського національного університету імені Лесі Українки в рамках проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність", що виконується IREX за підтримки Посольств США та Великої Британії, МОН України та Академії Української Преси.  

Детальніше

4 грудня 2020 р.
Сумуємо. Пам’ятаємо… Сумуємо. Пам’ятаємо…

У світлу дорогу вічності пішла душа Луїзи Іванівни Ковбасенко, яка віддала багато життєвого часу та енергії позашкіллю України. Надійний друг Волинської обласної МАН, мудра, щира, порядна та щедра людина, - такою пам’ятатимо її завжди. Світлий спомин про Луїзу Іванівну збереже наша пам`ять.  

Детальніше

3 грудня 2020 р.
ЮНІ НАУКОВЦІ ГОТУЮТЬСЯ ЗАХИЩАТИ ПРОЄКТИ У НОВОМУ ФОРМАТІ ЮНІ НАУКОВЦІ ГОТУЮТЬСЯ ЗАХИЩАТИ ПРОЄКТИ У НОВОМУ ФОРМАТІ

2 грудня в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» смт Стара Вижівка для слухачів секції фольклористики КУ ВО МАН та секцій, які працюють на базі Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості, було проведено семінар «Зміни формату конкурсу-захисту наукових проєктів».  

Детальніше

3 грудня 2020 р.
Година мотиваційного коучингу для ліцеїстів Година мотиваційного коучингу для ліцеїстів

2 грудня 2020 року відбулася онлайн-зустріч з учнями Нововолинського наукового ліцею-інтернату, на якій розглянули питання сучасних трендів та змін в освіті. Ліцеїсти отримали корисні поради як прокачати свої навички за допомогою участі у різноманітних проєктах Малої академії наук України.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини