Архів новин

: : Всі новини за 2020 рік

Загальна кількість новин - 210
15 жовтня 2020 р.
До уваги майбутніх абітурієнтів До уваги майбутніх абітурієнтів

Волинський національний університет імені Лесі Українки запрошує на навчання на підготовче відділення учнів 11 класів, випускників закладів середньої освіти, професійно-технічних училищ та коледжів, які будуть складати зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році.  

Детальніше

13 жовтня 2020 р.
Співпраця з батьками: партнерство та взаємодія Співпраця з батьками: партнерство та взаємодія

12 жовтня у відділенні мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Волинської обласної МАН з дотриманням усіх карантинних вимог відбулись батьківські збори.  

Детальніше

13 жовтня 2020 р.
Географічний  online weekend у Волинській МАН Географічний online weekend у Волинській МАН

10 жовтня відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів, до якого долучилися 12 команд із наукових товариств учнів області.  

Детальніше

13 жовтня 2020 р.
Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ

Напередодні Дня захисника України слухачі секції історії Волинської обласної Малої академії наук ознайомилися із виставкою Українського інституту національної пам’яті: «Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ».  

Детальніше

13 жовтня 2020 р.
«Ice Blast», «Frobscottle» та «Уроборос» «Ice Blast», «Frobscottle» та «Уроборос»

Незнайомі слова? Можливо, але тільки не для юних хіміків Волині.
9 жовтня всі любителі хімії мали змогу спробувати свої сили в XXVІІІ обласному турнірі юних хіміків, який вперше проходив в онлайн режимі. Доєднались до цього дійства 6 команд-сміливців, які продемонстрували не тільки ґрунтовну підготовку та знання в запропонованих хімічних задачах, а й готовність працювати у новому форматі.  

Детальніше

13 жовтня 2020 р.
Математичні бої online – це реально! Математичні бої online – це реально!

Жовтень завжди був «гарячою» порою для Волинської обласної Малої академії наук – саме в цей період відбувається найбільше турнірів юних науковців. Тож і 11 жовтня 2020 року в онлайн-режимі було проведено ХХІІІ обласний турнір юних математиків, до якого долучилося 8 команд з наукових товариств учнів області.  

Детальніше

8 жовтня 2020 р.
Пікнік з присмаком науки Пікнік з присмаком науки

Коли на вулиці осінь, але ще теплі сонячні дні, так хочеться відпочити, проте потрібно навчатися. Як вирішити цю дилему?  

Детальніше

5 жовтня 2020 р.
Зустріч з нагоди Дня винахідника Зустріч з нагоди Дня винахідника

Наше життя сповнене винаходами: від візка в магазині до кардіостимулятора та банального поштового індексу. Поряд з нами по життю крокують допитливі та креативні, які рухають прогрес на планеті Земля. Саме для таких талановитих та обдарованих з нагоди відзначення Дня винахідника та раціоналізатора, Волинська обласна Мала академія наук організувала зустріч на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки.  

Детальніше

1 жовтня 2020 р.
Вітаємо ювіляра! Вітаємо ювіляра!

1 жовтня свій ювілей святкує Кобель Григорій Петрович, друг МАН, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри експериментальної фізики, інформаційних та освітніх технологій Навчально-наукового фізико-технологічного інституту Волинського національного університету імені Лесі Українки. Григорій Петрович – постійний член журі обласних турнірів юних фізиків та раціоналізаторів, керівник секції фізики Волинської обласної Малої академії наук, талановитий педагог та фахівець з великої букви.  

Детальніше

30 вересня 2020 р.
Як класно – в Україні Музей Науки Як класно – в Україні Музей Науки

Життя цікаве і насичене. А якщо ще в ньому незрозумілі речі стають зрозумілими і досяжними…, то це круто.
В кінці вересня НЦ МАН відкрив двері Музею Науки.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини