Науково-практична конференція «Сучасна наука та освіта Волині» : Волинська обласна Мала академія наук
Науково-практична конференція «Сучасна наука та освіта Волині»

Науково-практична конференція «Сучасна наука та освіта Волині»

У четвер, 22 листопада 2018 року, в стінах Вищого комунального навчального закладу «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасна наука та освіта Волині», присвячена 100-річчю Національної академії науки України.

У конференції взяло участь понад 200 вчених, студентів, слухачів Волинської обласної МАН.

Пленарне засідання "Академія наук України: історія та сьогодення" присвячено питанню становлення Національної академії України. Нагірний Микола Зіновійович, кандидат історичних наук, викладач "Володимир Волинськог педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського, розповів про Інституціоналізацію академічної науки в Україні, а Данилюк Ніна Олексіївна, кандидат історичних наук, доповіла про Агатангела Кримського - організатора української академії наук, письменника, мовознавця. Про Малу академію наук як школу становлення юного науковця та структурну одинцю НАН України доповіла директор Волинської обласної Малої академії наук Толстіхіна Галина Андріївна. Зазначивши сучасну ситуацію та перспективи розвитку у роботі з обдарованою талановитою учнівською молоддю на теренах Волинської області. Учасники науково-практичної конференції також мали змогу ознайомитися з науково-методичними напрацюваннями Малої академії наук України, які були представлені на виставці.

В роботі секційних занять з актуальних питань сучасної науки та освіти Волині взяли участь як керівники секцій, так і методисти Волинської обласної МАН. Гідно свої наукові дослідження апробували на конференції і юні академіки Волинської обласної Малої академії наук. Організатори конференції відзначили високий рівень науковості та вміння публічного захисту своїх наукових робіт слухачами секцій. Проведена конференція засвідчила, що «Мала академія наук – це та наукова школа, що надає змогу продовжити життя науки» (Борис Патон).

к-сть переглядів:2307         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: