Вчителі-біологи з усіх куточків Волині здобували нові знання! : Волинська обласна Мала академія наук
Вчителі-біологи з усіх куточків Волині здобували нові знання!

Вчителі-біологи з усіх куточків Волині здобували нові знання!

В четвер, 20 червня, відбувся науково-методичний семінар для керівників секцій відділень хімії, біології, екології та аграрних наук «Сучасні підходи до організації науково-дослідницької роботи слухачів відділень хімії, біології, екології та аграрних наук МАН України».

Організаторами семінару були: Управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Волинська обласна  МАН, науковці біологічного факультету СНУ імені Лесі Українки.

Семінар відвідало близько 40 педагогів - керівників учнівських наукових робіт.

Програма семінару передбачала ознайомлення педагогів з перспективами роботи відділень хімії, біології, екології та аграрних наук.

 Декан біологічного факультету, к.б.н., доцент кафедри фізіології людини та тварин Поручинський Андрій Іванович ознайомив присутніх з питанням сучасних вимог до науково-дослідних робіт школярів.

Важливе питання академічної доброчесності, як ключової компетенції майбутнього науковця було висвітлено к.псих.н., професором кафедри загальної та соціальної психології, практичним психологом ВО МАН Малімон Людмилою Яківною.

Доктор медичних наук, професор кафедри фізіології людини та тварин Пикалюк Василь Стeпанович виступив  з доповіддю «Учнівська наукова робота: відповідність теми, цілей і реальних результатів».

На  завершення присутні отримали детальну інформацію щодо методик, технологій, перспектив  науково-дослідних  робіт школярів.

Учителі були забезпеченні добіркою науково-методичних матеріалів.

Волинська обласна МАН оголошує подяку за плідну співпрацю всім активним учасникам та лекторам семінару!

к-сть переглядів:1559         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: