Літня школа з фізики : Волинська обласна Мала академія наук
Літня школа з фізики

Літня школа з фізики

З  1 по 7 червня 2019 року на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості Національного Центру  “Мала академія наук України” відбулася Всеукраїнська літня школа з фізики. Учасниками літньої школи від Волинської області стали Земцов Георгій, учень 10 класу Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради,  та Приходько Андрій, учень 10 класу Волинського наукового ліцею-інтернату  Волинської обласної ради.

Робочою темою школи була “Хвилі та акустика”. Юні манівці мали лекційні та практичні (лабораторні) заняття, під час яких вони поглиблювали знання з акустики, опрацьовували фундаментальні закони і залежності. В процесі навчання учнями було виконано 6 лабораторних робіт на найновішому обладнанні. Зокрема, досліджували швидкість поширення звуку в різних середовищах, властивості акустичного резонансу, ефект Доплера для звукових хвиль тощо.

Підсумком навчання стала презентація власних проектів англійською мовою Зокрема Георгій презентував проект “Знаходження швидкості тіла за допомогою ефекту Доплера”.

Як стверджують учасники, літня школа з фізики, окрім нових знань та цікавих творчих зустрічей, навчила працювати у команді, дала стимул розвиватись далі та відкрила нові горизонти. 

к-сть переглядів:1402         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: