12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Слухачі відділення комп’ютерних наук ВО МАН – переможці Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2021» : Волинська обласна Мала академія наук
Слухачі відділення комп’ютерних наук ВО МАН – переможці Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2021»

Слухачі відділення комп’ютерних наук ВО МАН – переможці Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2021»

З 09 по 12 березня 2021 року у м. Києві відбувся XX Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт - 2021» у дистанційному форматі. Чемпіонат проводився з метою виявлення та підтримки здібної молодої генерації в галузі інформаційних технологій.

Програмою чемпіонату передбачався захист програмних і апаратних рішень у вигляді електронної та постерної демонстрації в режимі онлайн. Учасники розподілялися відповідно до освітнього рівня та за категоріями апаратних і програмних засобів.

В результаті проведених змагань дипломом І ступеня у секції «Навчальні програми» нагороджений – Лукянюк Аріан, учень 10 класу Волинського наукового ліцею-інтернату, з авторським проєктом «Cимулятор еволюції та природного добору». Дипломом ІІІ ступеня у секціях «Web-розробки» та «Програмування» нагороджені –  Солтисюк Дмитро, учень 11 класу  Луцької гімназії №18 Луцької міської ради, з авторським проєктом   «Бюро знахідок «Loonify» та Братюк Владислав, учень 10 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука, з авторським проєктом   «Комунальний телеграм бот».

рограмна розробка Солтисюка Дмитра рекомендована для участі у суперфіналі національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «ІNFOMATRIX-2021», який відбудеться 25-26 березня 2021 року.

к-сть переглядів:777         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа