Слухачі відділення комп’ютерних наук ВО МАН – переможці Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2021» : Волинська обласна Мала академія наук
Слухачі відділення комп’ютерних наук ВО МАН – переможці Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2021»

Слухачі відділення комп’ютерних наук ВО МАН – переможці Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2021»

З 09 по 12 березня 2021 року у м. Києві відбувся XX Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт - 2021» у дистанційному форматі. Чемпіонат проводився з метою виявлення та підтримки здібної молодої генерації в галузі інформаційних технологій.

Програмою чемпіонату передбачався захист програмних і апаратних рішень у вигляді електронної та постерної демонстрації в режимі онлайн. Учасники розподілялися відповідно до освітнього рівня та за категоріями апаратних і програмних засобів.

В результаті проведених змагань дипломом І ступеня у секції «Навчальні програми» нагороджений – Лукянюк Аріан, учень 10 класу Волинського наукового ліцею-інтернату, з авторським проєктом «Cимулятор еволюції та природного добору». Дипломом ІІІ ступеня у секціях «Web-розробки» та «Програмування» нагороджені –  Солтисюк Дмитро, учень 11 класу  Луцької гімназії №18 Луцької міської ради, з авторським проєктом   «Бюро знахідок «Loonify» та Братюк Владислав, учень 10 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука, з авторським проєктом   «Комунальний телеграм бот».

рограмна розробка Солтисюка Дмитра рекомендована для участі у суперфіналі національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «ІNFOMATRIX-2021», який відбудеться 25-26 березня 2021 року.

к-сть переглядів:1249         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа