Вивчати мову завжди актуально! : Волинська обласна Мала академія наук
Вивчати мову завжди актуально!

Вивчати мову завжди актуально!

Червень дарує багато цікавих пропозицій для юних науковців. 1-4 червня школярі мали змогу долучитись до літньої філологічної школи, що організовувалась в онлайн-режимі  Волинською обласною МАН.

Лектор школи – Тетяна Тарасюк, кандидат філологічних наук, доцент Волинського національного університету імені Лесі Українки. Щодня учні не тільки вдосконалювали знання з української мови, а й набували навиків проведення наукового дослідження.   

Для мовознавця робота зі словником не від’ємна. Тому блок занять розпочався лексикографічним вернісажем  «Словник – це всесвіт, розташований в алфавітному порядку».   Захопливим та жвавим став тренінг «Процес аналізу частин – передумова синтезу, або Вчимось опрацьовувати інформацію». Кожен з учасників міг себе спробувати в ролі філолога, висловити своє бачення лінгвістичних актуальних проблем та навіть змоделювати мовні явища, що можуть невдовзі виникнути.

Лекція-експедиція «Шляхами візуальної грамоти» та філологічна подорож «Фемінітиви на старті» допомогли здійснити уявні мандрівки науковими просторами.

к-сть переглядів:864         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа