Таємниці Старого міста : Волинська обласна Мала академія наук
Таємниці Старого міста

Таємниці Старого міста

З 3 по 7 червня тривала пошукова археологічна експедиція для слухачів Волинської МАН у Державному  історико-культурному заповіднику у Луцьку спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки.

15 юним манівцям  випала унікальна можливість на кілька днів відчути себе справжніми археологами.

Розпочалась експедиція із захопливої подорожі нововідкритими підземеллями єзуїтського колегіуму. Екскурсія, проведена  заступником директора заповідника "Старе місто" Віктором Баюком, допомогла учасникам  зануритись у магічну атмосферу Середньовіччя. Слухачі ознайомилися із особливостями проведення археологічних досліджень та готові реалізувати свій інтерес на практиці.

Юні археологи мали змогу попрацювати безпосередньо із рухомим археологічним матеріалом із підземель єзуїтського колегіуму та Башти князів Чарторийських.  Адже археологічні дослідження передбачають не лише безпосередньо розкопки -  особливо важливим  є вивчення та опрацювання знайденого археологічного матеріалу.

В рамках заходу підписано Угоду про співпрацю між комунальною установою «Волинська обласна Мала академія наук» та Державним  історико-культурним заповідником у м.  Луцьку.

Учасники експедиції отримали сертифікати, а керівники групи (Геннадій Баюк, Ніна Василенко) подяки Волинської  МАН.

Отримані знання та уміння, прикладена праця  допоможуть юним манівцям при розробці та реалізації науково-дослідницьких проєктів та подальшій науково-пошуковій діяльності.

к-сть переглядів:658         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа