Вдалий старт на міжнародній арені : Волинська обласна Мала академія наук
Вдалий старт на міжнародній арені

Вдалий старт на міжнародній арені

Українська делегація юних манівців вперше взяла участь у Міжнародному інноваційному шоу INOVA 2021, що відбулося з 12 по 17 жовтня в  місті Загребі (Хорватія). (INOVA – виставка винаходів, яка цього року відзначила 50-ту річницю з дня свого проведення. Організатори виставки – Асоціація винахідників Загребу разом з міжнародним партнером World Invention Intellectual Property Associations WIIPA).

Учасником переможної команди став Волинський манівець Владислав Братюк, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, учень комунального закладу “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”. З проєктом “Роботизоване судно як складова концепції Smart-озера” Владислав посів ІІ місце.

Також приємною несподіванкою стало те, що делегацію МАН України  визнали найкращою міжнародною делегацією та нагородили нагородою від засновника  - Всесвітньої асоціації інтелектуальної власності та винаходів.

Вітаємо Братюка Владислава та його керівника Ройка Андрія Вікторовича з перемогою та зичимо нових здобутків та цікавих проєктів!

к-сть переглядів:865         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа