12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Вдалий старт на міжнародній арені : Волинська обласна Мала академія наук
Вдалий старт на міжнародній арені

Вдалий старт на міжнародній арені

Українська делегація юних манівців вперше взяла участь у Міжнародному інноваційному шоу INOVA 2021, що відбулося з 12 по 17 жовтня в  місті Загребі (Хорватія). (INOVA – виставка винаходів, яка цього року відзначила 50-ту річницю з дня свого проведення. Організатори виставки – Асоціація винахідників Загребу разом з міжнародним партнером World Invention Intellectual Property Associations WIIPA).

Учасником переможної команди став Волинський манівець Владислав Братюк, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, учень комунального закладу “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”. З проєктом “Роботизоване судно як складова концепції Smart-озера” Владислав посів ІІ місце.

Також приємною несподіванкою стало те, що делегацію МАН України  визнали найкращою міжнародною делегацією та нагородили нагородою від засновника  - Всесвітньої асоціації інтелектуальної власності та винаходів.

Вітаємо Братюка Владислава та його керівника Ройка Андрія Вікторовича з перемогою та зичимо нових здобутків та цікавих проєктів!

к-сть переглядів:567         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа