Спільними зусиллями до нових перемог : Волинська обласна Мала академія наук
Спільними зусиллями до нових перемог

Спільними зусиллями до нових перемог

Відбулися батьківські збори у відділеннях історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства, на яких заступниця директорки Роїк Віта Іванівна ознайомила  батьків із особливостями навчання у Волинській МАН, здобутками та досягненнями юних манівців.

Методисти відділень визначили основні аспекти освітнього процесу в умовах пандемії, можливості участі слухачів МАН у конкурсах та проєктах різного рівня, адже дистанційний формат розширив шанси залучення школярів із усіх куточків області до обласних, всеукраїнських та навіть міжнародних заходів.

У онлайн форматі  проведення заходів є й позитивні моменти, адже до зборів мали змогу долучитися й батьки слухачів секцій, що діють у віддалених районах.

Радіємо, що  наша академічна спільнота поповнюється розумними, творчими, активними, цілеспрямованими, небайдужими особистостями.

Робота з усіма учасниками освітнього процесу є запорукою успішної самореалізації учнів, адже тільки  спільними зусиллями ми зможемо досягти гарних результатів наших вихованців!

к-сть переглядів:501         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа