Батьківські збори – партнерство заради співпраці : Волинська обласна Мала академія наук
Батьківські збори – партнерство заради співпраці

Батьківські збори – партнерство заради співпраці

Важливим складником освітнього процесу в сучасному закладі позашкільної освіти є організація роботи з батьками гуртківців. 27 жовтня 2021 року в онлайн форматі відбулися батьківські збори слухачів відділень математики та економіки Волинської обласної МАН.

Мета, основні завдання, специфіка навчання та вагомі здобутки манівців на наукових конкурсах  були висвітлені Вітою Роїк, заступником директора з навчально-виховної роботи. Аліна Курносова, методист відділень математики та економіки, зосередила  увагу присутніх на можливостях, які відкривають перед обдарованими дітьми конференції, літні школи та інші заходи, які проводяться на обласному, всеукраїнському та міжнародних рівнях. 

Успішна та самореалізована дитина – це плід спільних зусиль сім’ї, оточення, школи та позашкілля.   Підсумок проведених зборів ствердив єдність в думках, поглядах та намірах батьків і Волинської обласної МАН щодо навчання та виховання достойного підростаючого покоління.

к-сть переглядів:939         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа