Актуальні новини

: : Новини за період - /2023/10/31

Консультаційна онлайн - сесія з педагогами  української мови та літератури Консультаційна онлайн - сесія з педагогами української мови та літератури
31 жовтня 2023 р.

Майже 100 вчителів української мови та літератури Волинської області взяли участь у консультаційній онлайн-сесії, що відбулась 30 жовтня. Волинська обласна МАН як організатор зустрічі допомагає опановувати усе, що стосується навиків дослідницької діяльності, методології наукового пізнання, вибору актуальних тем, успішного захисту робіт.

Консультаційна онлайн - сесія з педагогами іноземних мов Консультаційна онлайн - сесія з педагогами іноземних мов
31 жовтня 2023 р.

Мала академія наук відкриває нові горизонти і для учнів, і для педагогів. Консультаційні сесії для педагогів, які організовує у жовтні-листопаді Волинська МАН, зумовлені потребою висвітлення організації наукової діяльності у закладах середньої та позашкільної освіти, особливостей підготовки до конкурсу-захисту наукових робіт та загалом організаційних моментів, що стосуються науково-методичного забезпечення педагогів у роботі з учнями.


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа