Відкрита освітня лабораторія МАН України працювала на Волині : Волинська обласна Мала академія наук
Відкрита освітня лабораторія МАН України працювала на Волині

Відкрита освітня лабораторія МАН України працювала на Волині

14-16 листопада 2023 року, в рамках Всеукраїнської навчально-дослідницького освітнього проєкту «Моя аксіома нескінченності», Волинською обласною МАН спільно з Національним центром «МАН України» були проведені обласні практикуми з фізики, астрономії та мінералогії. 

Понад 300 школярів та педагогів з різних закладів освіти громад області впродовж трьох діб досліджували та експериментували, разом з експертами проєкту – фізиком Ігорем Чернецьким, мінералогом Євгеном Пащенко та астрономом Володимиром Василенком, на базі Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради, Луцького національного технічного університету, Волинського національного університету імені Лесі Українки та освітньому просторі  КРЦ «Адреналін Сіті». Також для педагогів було організовано семінар-нараду з питань організації науково-дослідницької роботи. 

Дякуємо ЗСУ, команді МАНЛАб, активним громадам, обласним ліцеям та нашим надійним партнерам – Волинському національному університету імені Лесі Українки, Луцькому національному технічному університету та інвестиційній групі «VolWest Group», за неймовірні враження, корисно проведений час та можливість досліджувати та творити. 

к-сть переглядів:305         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа