Актуальні новини

: : Новини за період - /2023/11/27

Відкрита освітня лабораторія МАН України працювала на Волині Відкрита освітня лабораторія МАН України працювала на Волині
27 листопада 2023 р.

14-16 листопада 2023 року, в рамках Всеукраїнської навчально-дослідницького освітнього проєкту «Моя аксіома нескінченності», Волинською обласною МАН спільно з Національним центром «МАН України» були проведені обласні практикуми з фізики, астрономії та мінералогії.

В рамках заходів щодо запобігання та протидії булінгу,  відбулась зустріч-тренінг з слухачами Волинської МАН. В рамках заходів щодо запобігання та протидії булінгу, відбулась зустріч-тренінг з слухачами Волинської МАН.
27 листопада 2023 р.

На заході, який відбувся 24 листопада, обговорили сутність такого явища, як булінг, причини його виникнення, різновиди булінгу, а також розібрали типові ролі: агресор, жертва, спостерігач, які зазвичай діють у цьому процесі, переглянули відеролики з різними ситуаціями і звісно обговорили способи підтримки та протидії булінгу.
І найважливіший момент, на якому неодноразово було наголошено протягом зустрічі: про булінг не можна мовчати!

У Луцьку молодих інтелектуалів зібрав 18-й обласний турнір юних економістів У Луцьку молодих інтелектуалів зібрав 18-й обласний турнір юних економістів
27 листопада 2023 р.

Цьогоріч він відбувся під девізом "Молодь для перемоги", адже завдання, які обговорювали наші розумники і розумниці стосувалися найактуальніших проблем сьогодення.

Всеукраїнський турнір, присвячений проблематиці Голодомору 1932-1933 років Всеукраїнський турнір, присвячений проблематиці Голодомору 1932-1933 років
27 листопада 2023 р.

Юні волинські історики взяли участь у Всеукраїнському турнірі, присвяченому проблематиці Голодомору 1932-1933 років - геноциду Українського народу у контексті подій російсько-української війни, який відбувся у м.Чернівці.

Ми пам`ятаємо... Ми пам`ятаємо...
27 листопада 2023 р.

У День пам`яті жертв Голодоморів керівник гуртка історії заочно-дистанційної школи Волинської МАН, кандидат історичних наук Богдан Зек ознайомив слухачів із матеріалами онлайн-виставки «Україна 1932-1933. Геноцид голодом».

Слухачі секції Слухачі секції "Біологія людини" продовжують вивчати будову Homo sapiens у лабораторіях Волинського національного університету імені Лесі Українки
27 листопада 2023 р.

Наразі опановують будову та функції серцево-судинної системи. На муляжах-серцях у розрізі розглядають оболонки серцевого м’язу та камери серця. На анатомічному столі 3D зображень опановують та досліджують провідну систему серця, а також роботу клапанного апарату.

Спецкурс «Основи мікробіології та вірусології» Спецкурс «Основи мікробіології та вірусології»
27 листопада 2023 р.

Національним центром "Мала академія наук України" у період з 28 листопада до 19 грудня 2023 року буде проведено спецкурс «Основи мікробіології та вірусології» у межах Всеукраїнського проєкту «Професійний розвиток педагога»

Курс «Генетика» у межах Всеукраїнської біологічної школи Курс «Генетика» у межах Всеукраїнської біологічної школи
27 листопада 2023 р.

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 30 листопада до 19 грудня 2023 року буде проведено курс «Генетика» у межах Всеукраїнської біологічної школи


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа