І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів у відділенні інформаційних технологій : Волинська обласна Мала академія наук
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів у відділенні інформаційних технологій

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів у відділенні інформаційних технологій

20 грудня у відділенні інформаційних технологій  Волинської МАН   відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Слухачі відділення демонстрували нові програмні розробки на секції комп’ютерної та програмної інженерії, кібербезпеки, Internet-технологій та вебдизайну, навчальних, ігрових програм та віртуальної реальності, систем та технологій штучного інтелекту. 

Впродовж конференції учасники вели активну дискусію щодо актуальності та новизни проєктів, особливостей програмного забезпечення, перспектив IT-розробок.

Варто зазначити, що слухачі відділення активні учасники обласних та всеукраїнських конкурсів та конференцій. Так, нещодавно, на Всеукраїнському конкурсі «Inventor» Дмитро Кмецинський отримав сертифікат про зарахування на програму UF Startup School Beginner, де він зможе розпочати роботу над перетворенням свого наукового проєкту в діючий стартап, Олександр Стеблевець пройшов відбір у категорії «Програмування» Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України», та четверо слухачів, серед яких – Матящук Анна, Андрикевич Марія, Кмецинський Дмитро та Стеблевець Олександр вже завтра презентують свої проєкти на обласній науково-практичній конференції «Волинь у дослідженнях юних науковців» у категорії «Інноваційні напрями розвитку Волині».

Щиро дякуємо наставникам юних програмістів – Сергію Костючку, доценту ЛНТУ, Сергію Тішкову, вчителю інформатики Камінь-Каширського ліцею № 1, Тарасу Щегельському та Василю Вербицькому, керівникам секцій відділення інформатики ВОМАН.

к-сть переглядів:390         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа