Актуальні новини

: : Новини за період - /2023/12/22

Науково-практична конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців» Науково-практична конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців»
22 грудня 2023 р.

21 грудня 2023 року м.Луцьку відбулася обласна учнівська науково-практична конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців».

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів у відділенні інформаційних технологій  І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів у відділенні інформаційних технологій
22 грудня 2023 р.

Слухачі відділення демонстрували нові програмні розробки на секції комп’ютерної та програмної інженерії, кібербезпеки, Internet-технологій та вебдизайну, навчальних, ігрових програм та віртуальної реальності, систем та технологій штучного інтелекту.


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа