Архів новин

: : Всі новини за 2019 рік

Загальна кількість новин - 155
28 жовтня 2019 р.
Семінар-практикум «Організація навчально-дослідницької діяльності учнів з використанням наукового та інженерного підходів», Семінар-практикум «Організація навчально-дослідницької діяльності учнів з використанням наукового та інженерного підходів»,

В рамках Всеукраїнського науково-освітнього проєкту «Впровадження інноваційних освітніх технологій в системі МАН України» Національного центру «Мала академія наук» 24-25 жовтня 2019 року в м. Києві відбувся семінар-практикум «Організація навчально-дослідницької діяльності учнів з використанням наукового та інженерного підходів», в якому взяли участь вчителі біології, фізики та учні-слухачі «Волинської обласної Малої академії наук».  

Детальніше

28 жовтня 2019 р.
Тренінг з методики “Філософія для дітей” Тренінг з методики “Філософія для дітей”

Національний центр “Мала академія наук України” з 2 по 3 листопада 2019 року проведе тренінг з методики “Філософія для дітей”.  

Детальніше

28 жовтня 2019 р.
Регіональна науково-практична учнівська конференція «Права дитини-2019»


15 листопада 2019 року на базі юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться Регіональна науково-практична учнівська конференція «Права дитини-2019», присвячена 60-ій річниці проголошення Декларації прав людини  

Детальніше

25 жовтня 2019 р.
Поет формул Поет формул

В 2019 році виповнилося 130 років від народження Мирона Онуфрійовича Зарицького – одного з фундаторів української математичної культури в західноукраїнському краї. Саме цій даті був присвячений 23 жовтня виховний захід у відділенні математики комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук».  

Детальніше

25 жовтня 2019 р.
Всеукраїнський турнірний сезон розпочато! Всеукраїнський турнірний сезон розпочато!

Командні інтелектуальні змагання юних науковців розпочалися з ХХІІ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й.Ядренка. З 19 по 24 жовтня 2019 року 17 команд знавців «цариці наук» з’їхалися до серця Буковини - міста Чернівці, щоб у нелегких інтелектуальних баталіях визначити переможців.  

Детальніше

24 жовтня 2019 р.

Невловимий месник. Біологи точно знають, хто це. Невловимий месник. Біологи точно знають, хто це.

20 жовтня юні біологи розв’язували неординарні та цікаві задачі ХVІІІ обласного Турніру юних біологів. Позмагатися до Луцька приїхала 21 команда з усієї Волині. Найбільше доповідей прозвучало на такі питання, як: невловимий месник (учні обговорювали думки про ідеального паразита людини та тварин), сміх (значення сміху в процесі адаптації до умов середовища).  

Детальніше

22 жовтня 2019 р.
XХІІ обласний турнір юних  винахідників і раціоналізаторів XХІІ обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів

20 жовтня 2019 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки комунальною установою “Волинська обласна Мала академія наук” проведено XХІІ обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів.  

Детальніше

22 жовтня 2019 р.
ХVІ обласний турнір юних інформатиків ХVІ обласний турнір юних інформатиків

20 жовтня 2019 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації та Волинською обласною Малою академією наук проведено ХVІ обласний турнір юних інформатиків.  

Детальніше

21 жовтня 2019 р.
Креатив, бажання змінюватись та натхнення: Фестиваль шістдесятництва об’єднав однодумців Креатив, бажання змінюватись та натхнення: Фестиваль шістдесятництва об’єднав однодумців

12-15 жовтня у м. Києві відбувся Фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху.  

Детальніше

18 жовтня 2019 р.
Проведено семінар-практикум для учнів та педагогів Волинського обласного ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні Проведено семінар-практикум для учнів та педагогів Волинського обласного ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні

17 жовтня 2019 року семінар з питань організації науково-дослідницької діяльності учнів відбувся на базі Волинського обласного ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини