Архів новин

: : Всі новини за 2019 рік

Загальна кількість новин - 155
2 грудня 2019 р.
Обласний семінар для керівників відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства: обмін досвідом та перспективи співпраці Обласний семінар для керівників відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства: обмін досвідом та перспективи співпраці

28 листопада 2019 року Волинською обласною Малою академією наук проведено обласний семінар для керівників відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Захід відбувся на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.  

Детальніше

2 грудня 2019 р.
До уваги слухачів  Волинської обласної Малої академії наук! До уваги слухачів Волинської обласної Малої академії наук!

Запрошуємо усіх взяти участь у щорічній благодійній акції “Миколай про тебе не забуде” для дітей-сиріт, дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, родин бійців АТО та ООС. Зробімо їм подарунки до Дня Святого Миколая!  

Детальніше

29 листопада 2019 р.
Відбулась обласна науково-практична учнівська конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України» Відбулась обласна науково-практична учнівська конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України»

28 листопада 2019 року на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулась обласна науково-практична учнівська конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України».  

Детальніше

25 листопада 2019 р.
Інтелектуальні вихідні волинських школярів Інтелектуальні вихідні волинських школярів

З 23 по 24 листопада 2019 року у м. Луцьку на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та Волинською обласною Малою академією наук була проведена очна сесія для слухачів заочної віртуальної школи.  

Детальніше

25 листопада 2019 р.
Дебати  у День рівності та свободи Дебати у День рівності та свободи

21 листопада у День рівності та свободи у Волинській обласній МАН відбулися дебати між слухачами відділення історії, філософії та суспільствознавства.   

Детальніше

25 листопада 2019 р.
До уваги винахідливої, творчої та креативної учнівської молоді! До уваги винахідливої, творчої та креативної учнівської молоді!

НЦ «МАН України» пропонує учням 9-11 класів взяти участь у національному відборі ДО МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСІВ ТА НАУКОВИХ ПРОЄКТІВ!  

Детальніше

19 листопада 2019 р.
ХVIІІ Всеукраїнський турнір юних інформатиків ХVIІІ Всеукраїнський турнір юних інформатиків

З 11 по 15 листопада 2018 року у м. Кривий Ріг відбувся ХVIІІ Всеукраїнський турнір юних інформатиків. Учасниками турніру стали 17 команд з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Житомирської, Кіровоградської, Хмельницької, Харківської областей та міста Києва.   

Детальніше

18 листопада 2019 р.
Участь у Регіональній  науково-практичній конференції «Права дитини-2019» Участь у Регіональній науково-практичній конференції «Права дитини-2019»

Слухачки секції правознавства ВО МАН (керівник Саско Олена Іваніна) взяли участь у Регіональній науково-практичній учнівська конференція «Права дитини-2019», присвяченій 60-ій річниці проголошення Декларації прав людини, що відбулася 15 листопада 2019 року на базі юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.  

Детальніше

14 листопада 2019 р.
ХХІІ Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів ХХІІ Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

З 3 по 8 листопада 2019 року у місті Києві відбувся ХХІІ Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів. Учасниками турніру стали 13 команд. Волинську область представляла збірна команда. Турнірна боротьба виявилась нелегкою та тривалою. За підсумками напруженої півфінальної гри команда Волинської області посіла ІІІ місце.  

Детальніше

13 листопада 2019 р.
Слухачі МАН дебатували про патріотизм Слухачі МАН дебатували про патріотизм

12 листопада у Волинській обласній Малій академії наук відбулось засідання Дебатної школи на тему сучасного патріотизму. Участь у дискусії взяли слухачі відділень мовознавства та літературознавства.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини