Архів новин
: : Всі новини за 2021 рік

Загальна кількість новин - 155
7 червня 2021 р.
Медіапростір для юних журналістів Медіапростір для юних журналістів

1-4 червня Волинською обласною МАН проведено літню школу з журналістики. Захід, що відбувся в онлайн-форматі, став осередком зібрання залюблених у слово юних дослідників з усієї Волинської області.  

Детальніше

4 червня 2021 р.
Всеукраїнська літня наукова математична школа Всеукраїнська літня наукова математична школа

Лабораторія математичних наук Національного центру «Мала академія наук України» анонсує проведення Всеукраїнської літньої наукової математичної школи  

Детальніше

3 червня 2021 р.
Наукові пікніки у Боратині Наукові пікніки у Боратині

2 червня 2021 року «Наукові пікніки» завітали до учнів Боратинської територіальної громади. Гостей привітно зустрічала загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Рованці. Відкривали захід – Тетяна Михалюк, директорка Волинської обласної МАН, Олександр Хомич – керівник відділу освіти Боратинської ТГ, Валентина Марчук, директорка загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Рованці.  

Детальніше

1 червня 2021 р.
Літні школи у Волинській обласній МАН стартували! Літні школи у Волинській обласній МАН стартували!

1 червня 2021 року у Волинській обласній МАН стартували літні онлайн-школи. Волинські школярі поринули у світ цікавої науки: хімії, журналістики та мовознавства.  

Детальніше

1 червня 2021 р.
«Цікава наука» - захоплювала, вражала, надихала… «Цікава наука» - захоплювала, вражала, надихала…

30 травня 2021 року на багатожанровому фестивалі учнівської творчості «Дитинства світ в наших руках» площа перед фонтанами Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки перетворилася на справжнє наукове містечко.  

Детальніше

1 червня 2021 р.
 Всеукраїнські літні наукові школи Всеукраїнські літні наукові школи

З 15 червня до 2 липня 2021 року будуть проведені Всеукраїнські літні наукові школи в режимі онлайн  

Детальніше

31 травня 2021 р.
Дискусійна панель для учнів Філософія партнерства і співпраці в науці Дискусійна панель для учнів Філософія партнерства і співпраці в науці

з 08 по 11 червня 2021 року Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено дискусійну панель для учнів Філософія партнерства і співпраці в науці в режимі онлайн.  

Детальніше

31 травня 2021 р.
Дискусійна панель для учителів Філософія партнерства і співпраці в науці Дискусійна панель для учителів Філософія партнерства і співпраці в науці

З 08 по 11 червня 2021 року Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено дискусійну панель для учителів Філософія партнерства і співпраці в науці в режимі онлайн.  

Детальніше

28 травня 2021 р.
Волонтери: сила небайдужих. Презентація книг Волонтери: сила небайдужих. Презентація книг

27 травня слухачі відділення історії Волинської обласної МАН разом із керівником Зеком Богданом Миколайовичем взяли участь у презентації книг Наталії Позняк-Хоменко «Волонтери: сила небайдужих» та Тамари Горіха Зерня «Доця» у Волинському краєзнавчому музеї, які присвячені подіям сучасної російсько-української війни.  

Детальніше

28 травня 2021 р.
Поезією барвиться світ… Поезією барвиться світ…

Поетичне слово для слухачів секції літературної творчості Волинської обласної МАН – не просто інструмент для висловлення думок. То спосіб звернутися до світу, сколихнути виром почуттів, промовити до читача важливими суспільними темами.  

Детальніше

... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа