Хімічний марафон вихідного дня : Волинська обласна Мала академія наук
Хімічний марафон вихідного дня

Хімічний марафон вихідного дня

З 12 по 15 листопада в рамках заочно-дистанційної школи ВО МАН секції хімії було проведено 4-х денну сесію в онлайн-форматі. Учасники заочної школи разом з керівником секції – кандидатом хімічних наук, доцентом  Волинського національного університету імені Лесі Українки, Корольчук Світланою Іванівною під час інтенсиву працювали над цікавою та корисною темою «Сенсорний аналіз і його значення в оцінці якості товарів».

Окрім теоретичних знань, юні хіміки опанували метод органолептичного методу контролю, це узагальнена оцінки якості продуктів харчування, здійснена лише за допомогою органів чуттів людини. Оцінюються як зовнішні характеристики такі як вигляд, колір, форма, прозорість, запах, так і такі, як смак, м’якість. Юні науковці самостійно в домашніх умовах провели лабораторні досліди та оцінили якість чорного шоколаду різних популярних торгових марок та органолептичні показники якості варення.

Насичені інтелектуальною роботою вихідні дні пройшли недарма, адже тепер слухачі секції можуть сміливо висловлювати свою експертну думку при виборі улюблених солодощів!

к-сть переглядів:402         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: