Актуальні новини

: : Новини за період - /2020/11/13

Щось завжди відбувається вперше… Щось завжди відбувається вперше…
13 листопада 2020 р.
Щось завжди відбувається вперше: вперше приходиш в МАН, вперше пробуєш досліджувати, вперше пишеш наукову роботу, вперше апробуєш результати дослідження…
Перед одвічною таїною слова… «Літературна вітальня» у Волинській обласній МАН Перед одвічною таїною слова… «Літературна вітальня» у Волинській обласній МАН
13 листопада 2020 р.
Натхненне поетичне слово звучить по-особливому з уст молоді. «Літературна вітальня» - яскраве свідчення цього. Відзначення на ній переможців та лауреатів обласного заочного конкурсу юних літераторів Волині є незмінною традицією.
Цікаво і повчально <br> Доведення геометричних нерівностей Цікаво і повчально
Доведення геометричних нерівностей

13 листопада 2020 р.
Лугінін Богдан – студент І курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», випускник Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» та секції математики Волинської обласної Малої академії наук.

Цей творчий та енергійний юнак своїми досягненнями підтверджує вислів «Про свої здібності людина може дізнатися, тільки спробувавши прикласти їх», адже був переможцем Всеукраїнських турнірів юних математиків, географів, винахідників і раціоналізаторів, обласної олімпіади з математики та інших інтелектуальних конкурсів МАН.
Науково-практична  конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України» Науково-практична конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України»
13 листопада 2020 р.
18 листопада 2020 року комунальною установою «Волинська обласна Мала академія наук» буде проведено обласну учнівську науково-практичну конференцію «Волинь і волиняни в історії та культурі України».

Всі новини