Актуальні новини

: : Новини за період - /2020/11/9

Цікаво та повчально. Дослідження центральної гемодинаміки та особливостей викликаної активності кори головного мозку в спортсменів Цікаво та повчально. Дослідження центральної гемодинаміки та особливостей викликаної активності кори головного мозку в спортсменів
9 листопада 2020 р.
Шевчук Ангеліна – випускниця Луцького НВК ЗОШ І-ІІ ступенів № 10 - професійний ліцей та секції біології людини 2020 року. Двох разова призерка Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту наукових робіт у 2019 та 2020 роках, багаторазова призерка обласних олімпіад з біології та екології, переможниця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів «Україна-Європа-світ» у 2019/2020 н.р., срібний призер Всеукраїнського інтернет-турніру з природничих наук у складі команди «Креатив» у 2019 році, срібний призер Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи 2019».
Cлово, сильніше за зброю Cлово, сильніше за зброю
9 листопада 2020 р.
У рамках Програми національно-патріотичного виховання слухачі відділення історії Волинської обласної МАН разом із науковим керівником, кандидатом історичних наук Зеком Богданом Миколайовичем, відвідали виставку «'Клич нескорених' – друковане слово УПА як опір тоталітарному режиму!», що діє у Волинському краєзнавчому музеї.
Цікаво та повчально. Шукаючи себе у  «Відлунні тиші»… Цікаво та повчально. Шукаючи себе у «Відлунні тиші»…
9 листопада 2020 р.
З-поміж однолітків Гаврилюк Юлія, колишня слухачка секції літературної творчості Волинської обласної МАН, вирізняється багатством духовних зацікавлень, образністю сприйняття, метафоричністю мислення. Юна поетка по-особливому сприймає світ, їй вдається у віршових текстах передавати настрої й почуття, творити образно й непередбачувано для читача.

Всі новини