Актуальні новини

: : Новини за період - /2020/11/23

У фокусі лінгвістичних знань У фокусі лінгвістичних знань
23 листопада 2020 р.
Правописні норми української мови перебувають на вістрі часу в мовознавстві уже довгий час. До обговорення змін активно долучаються не тільки знані лінгвісти, а й юні науковці, які тільки починають провадити пошукову роботу. Серед них – слухачі Волинської обласної Малої академії наук.
Крок за кроком до успіху! Крок за кроком до успіху!
23 листопада 2020 р.
Світ граматики англійської мови – безмежний. Ним можна подорожувати довгий час, вивчаючи тонкощі морфології, конструювання речень, вправляючись у вимові, заодно збагачуючи лексичний запас.

19-21 листопада 2020 року для слухачів секції англійської мови заочно-дистанційної школи організовано цикл онлайн-занять..

Зустрічі проводила Павлюк Алла Борисівна, кандидат філологічних наук, доцент Волинського національного університету імені Лесі Українки

«Серед усіх наук, що відкривають шлях до пізнання законів природи, найвеличнішою є математика» «Серед усіх наук, що відкривають шлях до пізнання законів природи, найвеличнішою є математика»
23 листопада 2020 р.
Чи знаєте ви, що таке середнє гармонічне та як воно пов’язане з середнім арифметичним, геометричним і квадратичним? Слухачі секції математики заочно-дистанційної школи ВО МАН дізналися про це та ще багато цікавого під час онлайн-сесії, яка відбулася 19-21 листопада 2020 року.

Всі новини