Вітаємо Президента МАН України Станіслава Олексійовича Довгого з членством в Науковій раді IBSP ЮНЕСКО : Волинська обласна Мала академія наук
Вітаємо Президента МАН України Станіслава Олексійовича Довгого з членством в Науковій раді IBSP ЮНЕСКО

Вітаємо Президента МАН України Станіслава Олексійовича Довгого з членством в Науковій раді IBSP ЮНЕСКО

Президента МАН Станіслава Довгого призначили членом Наукової ради Міжнародної програми з фундаментальних наук (IBSP) ЮНЕСКО. Таке рішення ухвалила Генеральна директорка ЮНЕСКО Одрі Азуле.

Станіслав Олексійович понад 20 років очолює Малу академію наук України, яка у 2018 році отримала статус Центру ЮНЕСКО з наукової освіти. Станіслав Довгий є членом Національної академії наук України, Національної педагогічної академії наук України та Європейської академії наук, мистецтв і літератури. Крім цього, з травня 2021 року професор є організатором та науковим керівником Кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

Програма IBSP ЮНЕСКО – це глобальний план діяльності ЮНЕСКО у сфері фундаментальних наук та наукової освіти. Згідно з нею, Секретаріат і держави-члени отримують поради й інформацію в контексті сучасних наукових досліджень на світовому рівні. Роль Програми є вкрай актуальною, зважаючи на потребу людства у наукових доказових знаннях, – особливо у безпрецедентну добу COVID-19. Члени Ради – міжнародно визнані експерти, яких призначають на три роки. Станіслав Довгий – перший науковець з України, який увійшов до складу Наукової ради IBSP за її понад 16-річну історію.

23–24 вересня Наукова рада IBSP зібралась у новому складі. Обговорили подальшу стратегію роботи Програми. Новою головою Наукової ради IBSP стала Меріем Шедід, астрофізикиня з Марокко. Президент МАН очолить Робочу групу з питань наукової освіти.

З часу свого заснування у 2005 році за рішенням Генеральної конференції, Міжнародна програма з фундаментальних наук (IBSP) є центральною платформою для реалізації унікального мандату ЮНЕСКО у сфері фундаментальних наук та STEM-освіти в межах системи ООН. Відповідно до свого мандату, IBSP пропонує державам-членам свій досвід і сприяє реалізації наукового потенціалу, інноваціям і сталому розвитку країн.

к-сть переглядів:782         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа