12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Тривають онлайн-консультації : Волинська обласна Мала академія наук
Тривають онлайн-консультації

Тривають онлайн-консультації

Останній робочий день жовтня виявився інформативним та результативним для керівників секцій математики в районах – саме для них Волинською обласною МАН було проведено консультаційну онлайн-сесію. Спікери заходу Лариса Мазурик та Аліна Курносова акцентували увагу на питаннях, які є актуальними та своєчасними перед стартом конкурсу-захисту учнівських дослідницьких проєктів.

Організація освітнього процесу в секціях територіальних громад, перспективні напрями математичних досліджень, постерний захист та академічна доброчесність  - ці та інші питання викликали жваве обговорення в учасників сесії. Кожен з них отримав інформаційний кейс з необхідною нормативною документацією, корисними посиланнями та допоміжними матеріалами.

Волинська обласна МАН відкрита до співпраці та спілкування, тому сподіваємось, що такі реальні чи віртуальні зустрічі стануть традиційними.

к-сть переглядів:506         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа