Тривають онлайн-консультації : Волинська обласна Мала академія наук
Тривають онлайн-консультації

Тривають онлайн-консультації

Останній робочий день жовтня виявився інформативним та результативним для керівників секцій математики в районах – саме для них Волинською обласною МАН було проведено консультаційну онлайн-сесію. Спікери заходу Лариса Мазурик та Аліна Курносова акцентували увагу на питаннях, які є актуальними та своєчасними перед стартом конкурсу-захисту учнівських дослідницьких проєктів.

Організація освітнього процесу в секціях територіальних громад, перспективні напрями математичних досліджень, постерний захист та академічна доброчесність  - ці та інші питання викликали жваве обговорення в учасників сесії. Кожен з них отримав інформаційний кейс з необхідною нормативною документацією, корисними посиланнями та допоміжними матеріалами.

Волинська обласна МАН відкрита до співпраці та спілкування, тому сподіваємось, що такі реальні чи віртуальні зустрічі стануть традиційними.

к-сть переглядів:853         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа