Актуальні новини

: : Новини за період - /2021/11/11

Преінкубаційна програма з розвитку інноваційного мислення UF Startup School Beginner Преінкубаційна програма з розвитку інноваційного мислення UF Startup School Beginner
11 листопада 2021 р.

Програма розрахована на молодих винахідників, віком 14+, які мають інноваційні ідеї та винахідницькі розробки (або наукові роботи) і хочуть реалізувати їх у вигляді стартапу.

Цикл вебінарів «Організація дослідницької діяльності учнів у секції «ГІС та ДЗЗ» Цикл вебінарів «Організація дослідницької діяльності учнів у секції «ГІС та ДЗЗ»
11 листопада 2021 р.

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 1 до 17 грудня ц. р. буде проведено цикл вебінарів «Організація дослідницької діяльності учнів у секції «ГІС та ДЗЗ» в рамках Відкритої освітньої лабораторії.

Основні методи дослідження в клітинній біології Основні методи дослідження в клітинній біології
11 листопада 2021 р.

Національний центр «Мала академія наук України» з 18 листопада до 6 грудня ц. р. планує проведення спецкурсу «Основні методи дослідження в клітинній біології» для педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти.

Науковий проєкт МАН: майстерка практичних рекомендацій Науковий проєкт МАН: майстерка практичних рекомендацій
11 листопада 2021 р.

Тривають онлайн-консультації наукових керівників секцій відділень Волинської обласної Малої академії наук. 10 листопада 2021 року така зустріч відбулась для педагогів, які очолюють секції відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства у територіальних громадах.

Співпраця педагогів та батьків – крок до життєвого успіху слухачів Співпраця педагогів та батьків – крок до життєвого успіху слухачів
11 листопада 2021 р.

10 листопада у відділенні комп`ютерних наук Волинської обласної Малої академії наук в режимі онлайн відбулися батьківські збори.


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа