12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Актуальні новини

: : Новини за період - /2021/11/11

Преінкубаційна програма з розвитку інноваційного мислення UF Startup School Beginner Преінкубаційна програма з розвитку інноваційного мислення UF Startup School Beginner
11 листопада 2021 р.

Програма розрахована на молодих винахідників, віком 14+, які мають інноваційні ідеї та винахідницькі розробки (або наукові роботи) і хочуть реалізувати їх у вигляді стартапу.

Цикл вебінарів «Організація дослідницької діяльності учнів у секції «ГІС та ДЗЗ» Цикл вебінарів «Організація дослідницької діяльності учнів у секції «ГІС та ДЗЗ»
11 листопада 2021 р.

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 1 до 17 грудня ц. р. буде проведено цикл вебінарів «Організація дослідницької діяльності учнів у секції «ГІС та ДЗЗ» в рамках Відкритої освітньої лабораторії.

Основні методи дослідження в клітинній біології Основні методи дослідження в клітинній біології
11 листопада 2021 р.

Національний центр «Мала академія наук України» з 18 листопада до 6 грудня ц. р. планує проведення спецкурсу «Основні методи дослідження в клітинній біології» для педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти.

Науковий проєкт МАН: майстерка практичних рекомендацій Науковий проєкт МАН: майстерка практичних рекомендацій
11 листопада 2021 р.

Тривають онлайн-консультації наукових керівників секцій відділень Волинської обласної Малої академії наук. 10 листопада 2021 року така зустріч відбулась для педагогів, які очолюють секції відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства у територіальних громадах.

Співпраця педагогів та батьків – крок до життєвого успіху слухачів Співпраця педагогів та батьків – крок до життєвого успіху слухачів
11 листопада 2021 р.

10 листопада у відділенні комп`ютерних наук Волинської обласної Малої академії наук в режимі онлайн відбулися батьківські збори.


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Заочно-дистанційна школа