Актуальні новини

: : Новини за період - /2021/11/15

Філологічний вишкіл
15 листопада 2021 р.   

11-14 листопада 2021 року Волинською обласною МАН проведено сесію для учнів, які займаються у гуртку української мови та літератури заочно-дистанційної школи.

Learn English with us: заочно-дистанційна школа Волинської обласної МАН
15 листопада 2021 р.   

Вивчати англійську мову – завжди актуально та пізнавально. У гуртку англійської мови заочно-дистанційної школи Волинської обласної Малої академії наук учні систематично опрацьовують найцікавіший матеріал з дискурсознавства, лінгвістики тексту, лексикології, комунікативної та прикладної лінгвістики.

Українська діаспора в об’єктиві сучасності
15 листопада 2021 р.   

Упродовж 11–14 листопада тривала сесія заочно-дистанційної школи гуртка історії Волинської обласної МАН.

Учитель і учень ростуть разом Учитель і учень ростуть разом
15 листопада 2021 р.
12 листопада 2021 року відбулась консультаційна онлайн-сесія для наукових керівників секцій відділення хімії та біології. Учасниками онлайн-зустрічі стали педагоги з Горохівської, Маневицької, Прилісненської, Нововолинської, Поромівської, Торчинської територіальних громад.
Віртуальна мандрівка одиничним колом Віртуальна мандрівка одиничним колом
15 листопада 2021 р.
Як виміряти відстань до найвіддаленішої зірки – над цим питанням розмірковували вчені давнини, і так з’явилася тригонометрія. Як зробити формули зведення, пониження степеня та інші співвідношення між синусом і косинусом простими та зрозумілими для юних математиків – таке завдання було поставлено й успішно виконано під час сесії заочно-дистанційної школи ВО МАН.
Чому шкідливі чипси Чому шкідливі чипси
15 листопада 2021 р.
З 11 по 14 листопада у Волинській МАН відбулась онлайн сесія заочної школи з хімії. Учні прослухали цікаві лекції про чипси, класифікацію, історію виникнення та технологію їх виготовлення. Під час лекції були наведені цікаві факти про знамениті чипси Pringles; про світовий рекорд з виготовлення найбільшої пачки чіпсів, що встановила Британська компанія Corkers в 2013 році, а також слухачі дізнались, для чого повітря в пакетиках чипсів.

Всі новини