Актуальні новини

: : Новини за період - /2021/11/15

Філологічний вишкіл
15 листопада 2021 р.   

11-14 листопада 2021 року Волинською обласною МАН проведено сесію для учнів, які займаються у гуртку української мови та літератури заочно-дистанційної школи.

Learn English with us: заочно-дистанційна школа Волинської обласної МАН
15 листопада 2021 р.   

Вивчати англійську мову – завжди актуально та пізнавально. У гуртку англійської мови заочно-дистанційної школи Волинської обласної Малої академії наук учні систематично опрацьовують найцікавіший матеріал з дискурсознавства, лінгвістики тексту, лексикології, комунікативної та прикладної лінгвістики.

Українська діаспора в об’єктиві сучасності
15 листопада 2021 р.   

Упродовж 11–14 листопада тривала сесія заочно-дистанційної школи гуртка історії Волинської обласної МАН.

Учитель і учень ростуть разом Учитель і учень ростуть разом
15 листопада 2021 р.

12 листопада 2021 року відбулась консультаційна онлайн-сесія для наукових керівників секцій відділення хімії та біології. Учасниками онлайн-зустрічі стали педагоги з Горохівської, Маневицької, Прилісненської, Нововолинської, Поромівської, Торчинської територіальних громад.

Віртуальна мандрівка одиничним колом Віртуальна мандрівка одиничним колом
15 листопада 2021 р.

Як виміряти відстань до найвіддаленішої зірки – над цим питанням розмірковували вчені давнини, і так з’явилася тригонометрія. Як зробити формули зведення, пониження степеня та інші співвідношення між синусом і косинусом простими та зрозумілими для юних математиків – таке завдання було поставлено й успішно виконано під час сесії заочно-дистанційної школи ВО МАН.

Чому шкідливі чипси Чому шкідливі чипси
15 листопада 2021 р.

З 11 по 14 листопада у Волинській МАН відбулась онлайн сесія заочної школи з хімії. Учні прослухали цікаві лекції про чипси, класифікацію, історію виникнення та технологію їх виготовлення. Під час лекції були наведені цікаві факти про знамениті чипси Pringles; про світовий рекорд з виготовлення найбільшої пачки чіпсів, що встановила Британська компанія Corkers в 2013 році, а також слухачі дізнались, для чого повітря в пакетиках чипсів.


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа