Чому шкідливі чипси : Волинська обласна Мала академія наук
Чому шкідливі чипси

Чому шкідливі чипси

З 11 по 14 листопада  у Волинській МАН відбулась онлайн сесія заочної школи з хімії. Учні прослухали цікаві лекції про чипси, класифікацію,  історію виникнення  та технологію їх виготовлення.  Під час лекції  були наведені цікаві факти про знамениті чипси Pringles; про світовий рекорд з виготовлення найбільшої пачки чіпсів, що встановила Британська компанія Corkers в 2013 році, а також слухачі дізнались, для чого повітря в пакетиках чипсів. Школярі  виявили склад чипсів за упакуванням та їх шкідливим впливом на організм людини. Серед розглянутих складників були наступні харчові добавки: глутамат натрію (Е62), гуанілат натрію (Е627), лимонна кислота (Е330), гідросульфіт натрію (Е223), гідрофосфат натрію кислий (Е450), діоксид кремнію аморфний (Е- 551), олеїн пальмовий та інші.

На лабораторній роботі проаналізовано органолептичні показники чипсів, а саме їх зовнішній вигляд, колір, смак та запах; консистенція. За даними показниками найбільшу кількість балів отримали чипси торгової марки Lays. Також було проведено дослідження на вміст жиру в чипсах та якісної реакції на крохмаль. За результатами роботи слухачі дійшли висновку, що чипси містять велику кількість жирів, які негативно впливають на органи травлення.

 

к-сть переглядів:837         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа