Актуальні новини

: : Новини за період - /2021/11/22

Всеукраїнська науково-практична конференція  «ІННОВАЦІЙНІ ПРАКТИКИ  НАУКОВОЇ ОСВІТИ» Всеукраїнська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ ПРАКТИКИ НАУКОВОЇ ОСВІТИ»
22 листопада 2021 р.

Запрошуємо взяти участь у роботі онлайн-заходу, що відбудеться на платформі Zoom (посилання та код доступу буде оприлюднено на сайті iod.gov.ua та надіслано на електронну скриньку учасника, вказану під час реєстрації).

Шляхи збереження біорізноманіття Шляхи збереження біорізноманіття
22 листопада 2021 р.

З 29 листопада до 20 грудня 2021 року Національним центром «Мала академія наук України» буде серед здобувачів освіти 5-9 класів закладів загальної середньої освіти проведено курс «Шляхи збереження біорізноманіття.

«ДОБРУ ПАМ’ЯТЬ І РАНИ, ЯКІ НЕ ТРЕБА ЯТРИТИ...» «ДОБРУ ПАМ’ЯТЬ І РАНИ, ЯКІ НЕ ТРЕБА ЯТРИТИ...»
22 листопада 2021 р.

Осягнення подій українсько-польського протистояння періоду Другої світової війни та перших повоєнних років стало об’єктом дискусії круглого столу «Волинь і Холмщина 1938–1947 рр.: польсько-українське протистояння та його відлуння», який відбувся 18 листопада 2021 р. у відділенні екології та аграрних наук Волинської обласної Малої академії наук


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа