Методичний діалог з керівниками секцій Маневицької територіальної громади : Волинська обласна Мала академія наук
Методичний діалог з керівниками секцій Маневицької територіальної громади

Методичний діалог з керівниками секцій  Маневицької територіальної громади

Хоча обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт відбудеться через декілька місяців, підготовка до нього уже набирає обертів.

2 листопада 2021 року у Маневицькій територіальній громаді відбувся семінар-тренінг «Особливості підготовки до конкурсу-захисту в онлайн - форматі» для керівників секцій Наукового товариства учнів «Кругозір».

Мета заходу - методична допомога педагогам  у підготовці слухачів  до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт за оновленою програмою.

У семінарі взяла участь методист Волинської обласної МАН Ольга Кулібаба, яка звернула увагу на особливостях проведення конкурсу онлайн, деталізувала методичні аспекти підготовки учнів до постерного захисту та виступу на науковій конференції. Актуалізувались питання щодо структури доповідей, розмежування виступів відповідно до формату, оформлення постера та презентації.

Завдяки організатору семінару - керівнику НТУ «Кругозір» Наталії Титаренко – зустріч відбулась конструктивно та плідно. Сподіваємось, незабаром з'являться успішні наукові проєкти, які допоможуть учням реалізувати себе.

к-сть переглядів:525         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: