Пам’ять не мовчить : Волинська обласна Мала академія наук
Пам’ять не мовчить

Пам’ять не мовчить

Напередодні дня пам’яті жертв Голодоморів, що вшановується у четверту суботу листопада, кандидат історичних наук Богдан Зек провів віртуальну екскурсію виставкою «Спротив геноциду» для слухачів відділення історії комунальної установи «Волинська обласна МАН».

Попри усталені твердження про відсутність будь-якого опору радянській владі, із матеріалів виставки Українського інституту національної пам’яті учні довідалися про численні селянські повстання як до, так і під час геноциду. Це підтверджують не лише документи, але й фото. Для прикладу, лише за перших сім місяців 1932 р. органами ГПУ в Україні було зафіксовано понад 900 масових протестних акцій, що становить понад 56% усіх антивладних виступів на території СРСР в цей час.

Більш детально з матеріалами виставки «Спротив геноциду» усі бажаючі зможуть ознайомитись за посиланням: https://old.uinp.gov.ua/page/fotodokumentalna-vistavka-sprotiv-genotsidu

к-сть переглядів:831         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа