3 серпня 2016 р.
VIVAT переможцям!!!
Вітаємо переможців заочного туру Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у 2016 році – Коваль Оксану Миколаївну, керівника секції фольклористики Волинської обласної МАН та Остренко Надію Миколаївну, керівника секції мистецтвознавства Любомльської районної філії МАН України !!! Детальніше
|
31 липня 2016 р.
Всеукраїнський семінар обласних координаторів Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня-2016»
З 2 по 7 липня 2016 року в смт Яремче Івано-Франківської області відбувся Всеукраїнський семінар обласних координаторів Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня-2016». Біля 100 представників різних куточків України зібралися, щоб поділитися досвідом, обрати задачі, обговорити нові підручники з фізики та поділитися успіхами. Від Волинської області учасником семінару була Бурбела Олена Федорівна, обласний координатор Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня» у Волинській області. Детальніше
|
31 липня 2016 р.
Гармонійне поєднання навчання та активного відпочинку!
У Хмельницькій області, на березі річки Тернави – притоки Дністра, у селі Врублівці на туристичній базі «Ксенія», з 18 по 25 червня одночасно проходили три Всеукраїнські літні наукові школи Малої академії наук України: фізико-технічна, математична та робототехніки й інформаційних технологій. Троє учнів, слухачів відділення технічних наук, взяли участь у роботі літньої школи з робототехніки та інформаційних технологій. Детальніше
|
26 липня 2016 р.
Вітаємо учасників наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі експериментальної лабораторії XLAB (м. Геттінген, Німеччина)
Слухачі Волинської обласної МАН – Савка Роман, учень 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука та Моренко Олена, учениця 11 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 успішно пройшли відбір і візьмуть участь в роботі наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі експериментальної лабораторії XLAB (м. Геттінген, Німеччина). Школа дасть можливість юним дослідникам отримати сучасні знання у сфері біохімії від провідних наукових співробітників XLAB. Детальніше
|
4 липня 2016 р.
Відбувся Всеукраїнський семінар обласних координаторів Міжнародного математичного конкурсу « Кенгуру-2016»
З 24 по 30 червня 20-16 року в смт Яремче відбувся XIV Всеукраїнський семінар обласних координаторів Міжнародного математичного конкурсу « Кенгуру-2016». Детальніше
|
21 червня 2016 р.
Відпочинок та навчання… Відбулась очна сесія заочної віртуальної школи
13-17 червня 2016 року у Волинській обласній Малій академії наук відбулась очна сесія заочної віртуальної школи. Детальніше
|
19 червня 2016 р.
Територія власного розвитку у відділенні наук про Землю…
Навчальний процес у відділенні наук про Землю Волинської обласної МАН завершився експедицією, яка тривала 13-17 червня 2016 року і стала підсумковим етапом науково-дослідницької діяльності у галузях географії та ландшафтознавства, геології, кліматології, гідрології. У ній взяли участь 6 слухачів районних та міських філій Волинського відділення МАН України. Детальніше
|
17 червня 2016 р.
Обласні літні школи «Основи мікроелектроніки та робототехніки», «Юний програміст» - максимум знань та відпочинку
Активні школярі мають активний відпочинок. 11-17 червня 2016 року у Волинській обласній МАН на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулись дві обласні профільні школи для обдарованих дітей: «Основи мікроелектроніки та робототехніки» та «Юний програміст». Детальніше
|
17 червня 2016 р. “Я мислю – це означає, що я існую”
З 4 по 9 червня 2016 року двоє школярів Волинської області взяли участь у школі з філософії “Європейська культура філософського діалогу”, яка відбулася на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP у м. Києві. Детальніше
|
16 червня 2016 р.
Педагоги Волинської обласної МАН - учасники тренінгового навчання за методикою «Філософія для дітей» (Philosophi for Children, P4c)
З 13 по 15 червня 2016 року у м. Рівне на базі Рівненської Малої академії наук учнівської молоді відбулось тренінгове навчання за методикою «Філософія для дітей» (Philosophi for Children, P4c) під керівництвом провідного експерта з методики «Філософія для дітей» в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, гостя з Південної Кореї, професора філософії Джінвана Парка та кандидата філософських наук, методиста НЦ «МАНУ», тренера й учасника міжнародних конференцій та воркшопів з програми «Філософія для дітей» Юлії Кравченко. Детальніше
|
|