Архів новин

: : Всі новини за 2017 рік

Загальна кількість новин - 141
10 жовтня 2017 р.
 
Учні вшанували королеву наук – математику

 Учні вшанували королеву наук – математику

8 жовтня 2017 року в м. Луцьку на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки було проведено ювілейний ХХ обласний турнір юних математиків, в якому взяло участь 17 команд з філій та наукових товариств учнів області.  

Детальніше

9 жовтня 2017 р.
Біологія перемагає: <br> відбувся ХVІ обласний турнір юних біологів Біологія перемагає:
відбувся ХVІ обласний турнір юних біологів

8 жовтня на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся ХVІ обласний турнір юних біологів, який організовується управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Волинською обласною Малою академією наук.  

Детальніше

6 жовтня 2017 р.
Відбулися семінари-практикуми Відбулися семінари-практикуми

Волинською обласною МАН проведено семінари-практикуми - 4 жовтня 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Прилісне та 5 жовтня 2017 року на базі Шацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.  

Детальніше

4 жовтня 2017 р.
Погляд юних манівців на енергоефективність у XXI столітті Погляд юних манівців на енергоефективність у XXI столітті

29 вересня 2017 року в рамках XVIII Міжнародної науково-практичної конференції “Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті” відбулося засідання молодіжної секції на базі Українсько-польського Центру розвитку технологій відновлюваних джерел та енергоефективності “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Учасниками заходу стали юні манівці з різних куточків України.  

Детальніше

2 жовтня 2017 р.
Осіння сесія лінгвістичної школи Малої академії наук України Осіння сесія лінгвістичної школи Малої академії наук України

З 23 по 27 жовтня 2017 року буде проведено осінню сесію лінгвістичної школи Малої академії наук України за напрямом «Українська мова» (місце проведення м.Київ, MANLAB.CAMP.).  

Детальніше

1 жовтня 2017 р.
Вітаємо бронзових призерів Всеукраїнського конкурсу  «Літературний марафон» Вітаємо бронзових призерів Всеукраїнського конкурсу «Літературний марафон»

З 26 по 28 вересня у Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Літературний марафон».  

Детальніше

29 вересня 2017 р.
V Всеукраїнський конкурс есе «Я — європеєць»


Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Міністерством культури України та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у вересні 2017 року – березні 2018 року проводиться V Всеукраїнський конкурс есе «Я — європеєць».
  

Детальніше

27 вересня 2017 р.
Михайло  Кравчук – гордість України та світової  математичної науки Михайло Кравчук – гордість України та світової математичної науки

27 вересня 2017 року виповнилося 125 років від дня народження Михайла Пилиповича Кравчука – нашого земляка, одно¬го з провідних українських математиків XX ст., праці якого станов¬лять фундаментальне надбання з різних галузей математичної науки. З нагоди цього ювілею 26 вересня 2017 року комунальною установою “Волинська обласна Мала академія наук” на базі факультету інформаційних систем, фізики та математики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки було проведено захід “Голгофа Михайла Кравчука”.  

Детальніше

27 вересня 2017 р.
Всеукраїнська школа-семінар “Спектроскопія молекул та кристалів”


З 20 по 25 вересня 2017 року у м. Києві на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості “MANLab Camp” відбулася Всеукраїнська школа-семінар “Спектроскопія молекул та кристалів” в рамках ХХІІІ Міжнародної школи-семінару імені Галини Пучківської “Спектроскопія молекул та кристалів”.  

Детальніше

27 вересня 2017 р.
Науковий пікнік знову в Луцьку Науковий пікнік знову в Луцьку

23 вересня 2017 року на Театральному майдані Луцька відбувся Науковий пікнік, який проводився уже в четверте. Команда комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук” активно долучилася до свята науки.   

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини